Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Bydgoszcz – Zwrot podatku z zagranicy – Niemcy i Holandia – Megatax.pl


Nawet z dużych miast, takich jak Bydgoszcz, Polacy wyjeżdżają za granicę w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy. Jeżeli należysz do tej grupy i szukasz sposobu na to, by szybko i sprawnie otrzymać zwrot podatku z zagranicy, świetnie trafiłeś. Dlaczego warto o tym pomyśleć? Przede wszystkim musisz zdać sobie sprawę z tego, że te pieniądze po prostu Ci się należą. Jednak, żeby otrzymać zwrot podatku z Norwegii, Holandii lub Niemiec, trzeba nie tylko dobrze znać język urzędowy danego państwa, ale również orientować się w przepisach podatkowych w nim panujących. Nie jest to proste zadanie, dlatego, jeżeli nie chcesz się tym zajmować, a jednocześnie interesuje Cię na przykład zwrot podatku z Anglii, na pewno będziemy w stanie Ci pomóc i odzyskamy dla Ciebie najwyższą możliwą kwotę. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami nie tylko mieszkańców Bydgoszczy, ale wszystkich pracujących za granicą. Nasi eksperci na pewno chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą rozwiać wątpliwości.

 

Podatek niemiecki – Bydgoszcz

 

Nasi specjaliści dysponują specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa podatkowego w różnych krajach europejskich. Do każdego rozliczenia podchodzimy indywidualnie, ustalając z Klientem zestaw niezbędnych dokumentów oraz dalsze kroki prowadzące do szybkiej wypłaty. Jeśli zależy Ci na ekspresowym rozwiązaniu sprawy, zgłoś się do nas. Pomagamy osobom, które potrzebują pomocy w przygotowaniu zeznania podatkowego ,,na wczoraj”. Jesteśmy w stanie zmierzyć się z ekspresowym przeprowadzeniem rozliczenia w sposób rzetelny i kompleksowy. Zwrot podatku z zagranicy przysługuje Ci niezależnie od stażu pracy – warto upominać się o swoje prawa, tym bardziej, że kwoty bywają sporym zastrzykiem gotówki dla domowego budżetu. Jak rozliczyć podatek niemiecki? Niezbędnych będzie kilka dokumentów, o które poprosimy Cię po ustaleniu szczegółów współpracy. Oprócz kopii dowodu osobistego, osoby zarabiające w Niemczech potrzebują również karty podatkowej i informacji o dojazdach. Pozwolą one na uzyskanie 100% należnej Ci kwoty.

 

Bydgoszcz jest jednym z okręgów naszego działania, obok innych mniejszych i większych ośrodków miejskich całej Polski. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możesz pojawić się w naszej siedzibie lub na stałe mieszkasz za granicą, wciąż możesz uzyskać naszą pomoc przy okazji ubiegania się o zwrot podatku z Holandii czy innego kraju Unii Europejskiej.  Wystarczy kontakt przez Internet. Po dostarczeniu przez Ciebie niezbędnych do rozliczenia informacji i dokumentów przygotujemy zeznanie podatkowe, które zostanie wysłane drogą elektroniczną w formacie PDF. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dostosowując usługi do ich możliwości czasowych i ograniczeń związanych z przemieszczaniem się. Z pomocą wyspecjalizowanych konsultantów, uzyskasz należny zwrot podatku z zagranicy szybko i bezstresowo. Nasza oferta cenowa jest tak atrakcyjna dzięki stałej stawce wynagrodzenia – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat, a także prowizji związanej z wysokością uzyskanego zwrotu.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację