Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Ile kosztuje rozliczenie podatku z Holandii?


Rozliczenie roku podatkowego

 

Zwrot podatku do 500 EUR  370 PLN
Zwrot podatku od 500 do 750 EUR 390  PLN
Zwrot podatku od 750 do 1000 EUR 450 PLN
Zwrot podatku od 1000 do 1400 EUR 590 PLN
Zwrot podatku od 1400 do 1800 EUR 620 PLN
Zwrot podatku powyżej 1800 EUR 770 PLN
   
Rozliczenie osób zameldowanych indywidualnie

 

Zasiłki i dodatki

 

   
Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego 360 PLN

 

Obowiązujące promocje

 

Rabat za drugie rozliczenie w Megatax 10 % rabatu
Jeśli polecisz usługi swoim 4 znajomym Rozliczenie podatku GRATIS
Za każdego poleconego znajomego 50 PLN rabatu
Rabat za minimum trzecie  rozliczenie 20 % rabatu

 * Uwaga! Promocje się nie łączą. 

 

W cenę wliczona jest kompleksowa obsługa dokumentu PIT, rozliczenie z Holandii od A do Z. Prowadzimy Twoją sprawę, aż do momentu otrzymania zwrotu podatku i decyzji podatkowej z zagranicznego urzędu. Jeśli istnieje taka konieczność, to w cenie również wykonujemy tłumaczenia korespondencji z urzędem, kontaktujemy się w Twoim imieniu z zagraniczną skarbówką jak również odwołujemy się od decyzji podatkowej. Wiemy, jak tanio rozliczyć podatek z zagranicy i uzyskać satysfakcjonujący zwrot, dlatego w razie potrzeby zachęcamy do współpracy.

 

Wracając do Polski z pracy w Holandii pewnie bardziej, niż rozliczenia podatkowe, interesuje Cię spotkanie z długo niewidzianymi znajomymi i rodziną. Nic dziwnego, wielomiesięczna rozłąka to smutne wydarzenie. Jednak prędzej czy później nadchodzi chwila, gdzie trzeba dopiąć formalności z holenderskim Urzędem Skarbowym. Nie ma jednak potrzeby rezerwowania biletu i hotelu za granicą, żeby uzyskać zwrot i dokonać rozliczenia podatku PIT z Holandii. Nie ma też konieczności tracenia całej nocy na lekturze holenderskiego prawa podatkowego. Wystarczy wizyta w jednym z naszych biur. Warto pamiętać, że brak dopełnienia odpowiednich formalności może wiązać się z wysokimi i dotkliwymi karami. Polecamy zatem zagospodarować sobie czas i skontaktować się z nami. Nasze usługi nie są drogie, a pozwolą Ci spać spokojnie. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje rozliczenie podatku z Holandii w Polsce? Nie są to duże kwoty. W naszym biurze naprawdę tanio załatwisz zwrot podatku z PIT z zagranicy.

 

Zwrot podatku z Holandii – cena

 

Musisz wiedzieć, że cena rozliczenia holenderskiego podatku w Polsce zależy przede wszystkim od kwoty zwrotu, jaki Ci przysługuje. 260 złotych to koszt usługi w przypadku zwrotu nieprzekraczającego 500 euro. Dla wyższych sum nie rośnie on jednak liniowo i jest przyjazny dla Twojego portfela. Dla kwot z zakresu 1000–1400 euro jest to przykładowo 410 złotych, a przy zwrotach powyżej 1800 euro zapłacimy tylko 100 złotych więcej. Jeżeli byłeś (lub jesteś) zameldowany w Holandii to również zapraszamy do kontaktu. W takim wypadku płatność jest ustalana indywidualnie. Cena za zwrot podatku z PIT z zagranicy z Holandii nie jest wygórowana, a tanio wykonana usługa pozwala przy okazji uniknąć nieprzewidzianych kar za brak rozliczenia. Jest jednak kilka sposobów na obniżenie kwoty za nasze usługi. Po pierwsze – doceniamy powracających Klientów. Drugie z rzędu rozliczenie w Megatax to rabat w wysokości 10%, trzecie i kolejne to zniżka na poziomie 20%. Dodatkowo możesz nas zarekomendować swoim znajomym. Polecenie jednej osoby obniża koszt usługi o 50 zł. Jeżeli uda Ci się zebrać cztery kolejne – Twoje rozliczanie w Polsce i zwrot podatku z PIT z zagranicy z Holandii wykonamy gratis! Zajmujemy się również wnioskami o dofinansowanie ubezpieczenia zdrowotnego. Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszamy.

 

Oferujemy usługi podatkowe dla Polaków pracujących za granicą. Specjalizujemy się w tanich rozliczeniach rocznych i korektach podatkowych dotyczących podatku dochodowego (PIT) od osób fizycznych w Norwegii. W naszej ofercie znajdują się również inne kraje takie jak: Niemcy, Holandia, Belgia czy Anglia.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację