Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Niemcy


Zwrot podatku z Niemiec – cennik usług

Rozliczenie roku podatkowego

 

Zwrot podatku od 100 do 300 EUR 420 PLN
Zwrot podatku od 300 do 500 EUR 460 PLN
Zwrot podatku od 500 do 750 EUR 490 PLN
Zwrot podatku od 750 do 1000 EUR 560 PLN
Zwrot podatku od 1000 do 1400 EUR 650 PLN
Zwrot podatku od 1400 do 1800 EUR 720 PLN
Zwrot podatku od 1800 EUR 790 PLN
Rozliczenie działalności GEWERBE i inne indywidualnie

 

Zasiłki i dodatki

 

Wniosek o zasiłek rodzinny 750 PLN
Przedłużenie wniosku o zasiłek rodzinny 400 PLN

 

Obowiązujące promocje

 

Rabat za drugie rozliczenie w Megatax 10 % rabatu
Jeśli polecisz usługi swoim 4 znajomym Rozliczenie podatku GRATIS
Za każdego poleconego znajomego 50 PLN rabatu
Rabat za minimum trzecie  rozliczenie 20 % rabatu

 * Uwaga! Promocje się nie łączą. 

 

Brak jakichkolwiek ukrytych opłat. Płacisz tylko raz!

 

Zwrot podatku z Niemiec – cennik dopasowany do każdego

Jeśli chcesz zlecić profesjonalne, maksymalnie korzystne i zarazem tanie rozliczenie PITu z zagranicy, np. niemieckiego, pozostajemy do Twojej dyspozycji. To, ile kosztuje usługa, sprawdzisz powyżej, jednak możesz mieć pewność, że w jej koszt wliczona jest kompleksowa obsługa od A do Z. Prowadzimy Twoją sprawę, aż do momentu otrzymania zwrotu podatku i decyzji podatkowej z zagranicznego urzędu. Jeśli istnieje taka konieczność, to w cenie również wykonujemy tłumaczenia korespondencji z urzędem skarbowym, kontaktujemy się w Twoim imieniu z zagraniczną skarbówką, jak również odwołujemy się od decyzji podatkowej. Doskonale wiemy, jak rozliczyć PIT z zagranicy, np. z Niemiec, dlatego zachęcamy do współpracy z naszym biurem. Dowiedz się, jak ona przebiega i ile kosztuje zwrot podatku.

Ile kosztuje rozliczenie podatku z Niemiec i co wpływa na cenę usługi?

Zagadnienia podatkowe w kontekście pracy za granicą to rzecz, która zaprząta głowę wielu naszym rodakom powracającym do kraju. Progi, ulgi, zwroty, rozliczenia, różnorodne formularze PIT i ewentualne kary za błąd lub, co gorsza niedopełnienie formalności – to bardzo ważne kwestie, lecz tak naprawdę nic strasznego. Jesteśmy wyspecjalizowanym biurem podatkowym, które z przyjemnością pomoże Ci bezstresowo załatwić każdy drobiazg związany z rozrachunkami wobec niemieckiego fiskusa. Wydawać by się mogło, że tego typu usługi mogą być drogie. Nic bardziej mylnego! Zatem ile kosztuje rozliczenie podatku PIT z zagranicy, w tym z Niemiec? Na cenę wpływa przede wszystkim kwota zwrotu, jaki uzyskujemy. Im jest ona wyższa, tym procentowo mniejszy jest koszt samej usługi.  Jak to wygląda w Megatax?

Zwrot podatku z Niemiec – cena

Pierwszy próg cenowy to zakres kwoty zwrotu od 100 do 300 euro, gdzie za rozliczenie roku podatkowego z zagranicy pobieramy opłatę w wysokości 320 polskich złotych. W kolejnych progach kwota za usługę nie rośnie liniowo, a więc można powiedzieć, że im wyższy zwrot, tym mniej będzie Cię kosztować nasza pomoc. W przypadku kwot rzędu 750–1000 euro cena zwrotu podatku z Niemiec wynosi już 450 złotych, jednakże jest to proporcjonalnie mniej, niż w przypadku niższych progów cenowych. Wśród naszych usług znajdziesz również możliwość rozliczenia jednoosobowej działalności gospodarczej, czyli tzw. GEWERBE. W tym przypadku koszt obsługi PITu ustalamy indywidualnie. Zajmujemy się również wnioskami o niemiecki zasiłek rodzinny oraz ich przedłużeniami – kwoty, jakie należy za nie uiścić to odpowiednio 550 i 400 złotych.

Rabaty w Megatax, czyli jak obniżyć cenę usługi zwrotu podatku z Niemiec?

Czy jest sposób, by obniżyć cenę pomocy? Jasne! Z pewnością pracując w Niemczech, poznałeś innych rodaków, którzy wyjechali tam do pracy. Być może byli to nawet Twoi znajomi lub sąsiedzi. Za każdego poleconego znajomego dajemy Ci 50 złotych rabatu na nasze usługi. Jeżeli polecisz nas czterem znajomym, to Twój podatek rozliczymy gratis. Jak widać, tutaj możesz załatwić tanio zwrot podatku z Niemiec. Doceniamy również lojalnych Klientów. Drugie rozliczenie to rabat 10%, a trzecie to już 20% ulgi. Gorąco zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy bezstresowo dopełnić wszelkich formalności związanych z rozliczeniami PIT z zagranicy i poczęstujemy dobrą kawą.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w szeroko pojętych rozliczeniach rocznych. Od lat skutecznie pomagamy Polakom pracującym za granicą – nie tylko w Niemczech, ale również w Holandii, Belgii, Anglii czy Norwegii.

Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce tanio, w korzystnej cenie uzyskać zwrot z PIT z Niemiec i innych krajów zagranicznych. Podczas kontaktu dokładnie obliczymy, ile to kosztuje, zależnie od kwoty do odzyskania.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację