Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Norwegia


Rozliczenie ostatniego roku podatkowego

 

Rozliczenie jako tzw. Commuter/status pendler 599 PLN
Rozliczenie standardowe 350 PLN
Rozliczenie (dodatkowe ulgi np. 90%) 599 PLN

 

Zasiłki i dodatki

 

Wniosek o zasiłek rodzinny / opiekuńczy 599 PLN
Wniosek o zasiłek rodzinny+opiekuńczy 800 PLN

 

Obowiązujące promocje

 

Rabat za drugie rozliczenie w Megatax 10 % rabatu
Jeśli polecisz usługi swoim 4 znajomym Rozliczenie podatku GRATIS
Za każdego poleconego znajomego 50 PLN rabatu
Rabat za minimum trzecie  rozliczenie 20 % rabatu

 * Uwaga! Promocje się nie łączą. 

 

W cenę wliczona jest kompleksowa i tania obsługa od A do Z. Prowadzimy Twoją sprawę, aż do momentu otrzymania zwrotu podatku i decyzji podatkowej z zagranicznego urzędu. Jeśli istnieje taka konieczność, to w cenie również wykonujemy tłumaczenia korespondencji z urzędem, kontaktujemy się w Twoim imieniu z zagraniczną skarbówką jak również odwołujemy się od decyzji podatkowej. Dzięki nam zyskujesz pewność, że rozliczanie podatku z Norwegii przebiega prawidłowo!

 

Ile kosztuje rozliczenie podatku z Norwegii

 

Norweski system podatkowy dla wielu osób niezwiązanych zawodowo z branżą finansową może wydawać się dość skomplikowany. Nie ulega wątpliwości, że rozliczenia i zwroty podatkowe w Norwegii są dla przeciętnego Polaka wracającego z emigracji zarobkowej dosyć zagadkowe. Sprawę utrudnia fakt, że w Internecie jest dostępnych wiele sprzecznych ze sobą informacji na ten temat. Najpierw czytamy, że jest to bezwzględny obowiązek, by za chwilę przejść do artykułu mówiącego o braku jakichkolwiek kar za niezłożenie dokumentów wymaganych do tego, aby wykonać rozliczenia podatkowe w Norwegii. To wszystko może przyprawić o mały zawrót głowy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by skontaktować się z nami. Zweryfikujemy, czy wszystkie rozliczenia masz dokonane i pomożemy w dopięciu ewentualnych dodatkowych formalności. Ponadto masz szansę tanio uzyskać zwrot podatku z Norwegii. Wielu naszych rodaków o tym zapomina, a norweski system podatkowy gwarantuje sporo ciekawych ulg, dzięki którym do naszej kieszeni może wrócić niemała kwota.

 

Zwrot podatku z Norwegii – cena

 

W zależności od tego, jak jesteś klasyfikowany przez norweskie prawo, przysługują Ci różnego rodzaju ulgi, składające się na kwotę ewentualnego zwrotu podatku. Od tego faktu zależy również cena usługi rozliczenia w naszym biurze. Ile kosztuje rozliczenie podatku z Norwegii w Megatax? Jeśli jesteś traktowany jako commuter lub status pendler, to cena wynosi 499 złotych. Innym przykładem może być korekta zeznania podatkowego, której cena wynosi 399 złotych w przypadku 2 klasy podatkowej. Zajmujemy się również pomocą w ubieganiu się o skandynawskie zasiłki i dodatki. Wsparcie w wypełnieniu wniosku o zasiłek rodzinny lub opiekuńczy to koszt 599 złotych. Jeżeli natomiast ubiegamy się o oba zasiłki naraz, to koszt jest nieco wyższy i wynosi 800 zł. Z naszą pomocą zwrot podatku z Norwegii uzyskasz naprawdę w dobrej cenie. Istnieje kilka sposobów, by obniżyć ją jeszcze bardziej. Doceniamy lojalnych Klientów i już za drugie rozliczenie podatkowe w Megatax przysługuje Ci 10% rabatu. Każde kolejne to zniżka na poziomie 20%. Krótko mówiąc – warto do nas wracać, bo gwarantujemy tanie usługi na wysokim poziomie. To jednak nie wszystko. Polecając nas znajomemu, zyskujesz 50 zł rabatu, a jeśli zarekomendujesz firmę czterem przyjaciołom, Twoje podatki z Norwegii rozliczymy gratis!

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację