Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Inne


Cennik rozliczeń podatkowych dla pozostałych krajów

 

BELGIA

Rozliczenie  podatkowe 480 PLN
Korekta zeznania 

699 PLN


 

Promocje

Rabat za drugie rozliczenie w Megatax 10 % rabatu
Jeśli polecisz usługi swoim 4 znajomym Rozliczenie podatku GRATIS
Za każdego poleconego znajomego 50 PLN rabatu
Rabat za minimum trzecie  rozliczenie 20 % rabatu

 * Uwaga! Promocje się nie łączą. 

 

Ile kosztuje rozliczenie podatku z zagranicy?

 

Emigracja zarobkowa Polaków stała się zjawiskiem masowym i naturalnym. Nie jest już zaskoczeniem zagraniczny wyjazd partnera celem poprawy sytuacji finansowej rodziny, podczas gdy jego partnerka zostaje w Polsce. Są jednak kwestie, które nie zmieniają się wraz z przełomem w naszej karierze. Mowa o podatkach. O ile nasze zatrudnienie jest w pełni legalne, to obowiązek podatkowy również nas dotyczy. Jednakże rozliczenie podatku z zagranicy może przysporzyć wiele trudności zwykłemu podatnikowi. W końcu nie każdy na co dzień śledzi wszystkie możliwe zmiany w zagranicznych systemach podatkowych. Nie każdy też jest doświadczonym księgowym. Właśnie dlatego powstało nasze biuro, w którym pomagamy Wam uregulować wszelkie kwestie związane z obowiązkami wobec zagranicznego fiskusa. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje rozliczenie podatku z zagranicy przez naszych konsultantów? Jest naprawdę tanio.

Wiele osób zadaje pytania, czy w ogóle powinny przejmować się podatkami z zagranicy. A może wszelkich formalności dopełnił ich pracodawca? Nikt nie jest nieomylny i zawsze warto upewnić się, nim przyjdzie nam płacić wysokie kary. W przypadku europejskich systemów podatkowych takie obciążenia wynoszą często od kilkuset do nawet kilku tysięcy euro za niedopełnienie niezbędnych formalności. Nikogo nie będzie wówczas interesować, że czegoś nie wiedziałeś. Warto zatem pofatygować się do jednego z naszych biur. Rozliczenie uznajemy za obowiązkowe. Koszta usługi nie są jednak wysokie, a nasi pracownicy pomogą Ci również uzyskać zwrot podatku z zagranicy. Można zatem orzec, że rozliczenie ma wiele pozytywnych stron. Nie tylko unikamy wysokich kar, ale jeszcze część pieniędzy wraca na nasze konto bankowe. Czyż nie brzmi to wspaniale?

Zachód i północ Europy to jedne z najczęstszych kierunków emigracji zarobkowej polskich obywateli. Nie dziwi to, biorąc pod uwagę fakt dobrych zarobków i stosunkowo przyjaznego rynku pracy. Belgia, Irlandia i Szwecja to też jedne z obszarów zainteresowań naszych wykwalifikowanych księgowych, którzy każdego dnia śledzą najnowsze doniesienia na temat zmian w tamtejszych systemach podatkowych. W ten sposób możemy nie tylko sumiennie rozliczyć Twoje podatki z tytułu pracy za granicą, ale przede wszystkim pomóc w uzyskaniu wysokiego zwrotu na konto. Oczywiście to niejedyne kraje, których podatki rozliczamy. Perfekcyjnie znamy też zagadnienia rozliczeń i zwrotów podatku na Słowacji, w Czechach i na dalekiej Islandii. Atrakcyjne stawki z pewnością zachęcą Cię do korzystania z naszych usług dziś, jak i w kolejnych latach. W tym miejscu pragniemy poinformować, że lojalny Klient jest dla nas najważniejszy. Stąd też dla osób, które wykonują rozliczenie już po raz drugi mamy rabat w wysokości 10%. Trzecie i kolejne rozliczenia to zniżki na poziomie 20%. Jeśli polecisz nas swojemu znajomemu – za swoją sprawę zapłacisz o 50 złotych mniej. Jeżeli przyprowadzisz czworo znajomych – Twoje podatki rozliczymy gratis! Warto więc tutaj zaglądać.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację