Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Oblicz zwrot podatku


Zwrot podatku z zagranicy – kalkulator

Zagadnienie obliczenia kwoty podatku z zagranicy, jaką możemy odzyskać, jest zadaniem dosyć trudnym dla przeciętnego obywatela. Wymaga to dobrej znajomości nie tylko matematyki, ale przede wszystkim systemu podatkowego danego kraju. Niezależnie jednak, czy masz na myśli Niemcy, Holandię, Norwegię, czy inny europejski kierunek emigracji zarobkowej, mamy na to prosty sposób. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz – kalkulator zwrotu podatku z zagranicy. Wystarczy, że podasz nam swoje dane kontaktowe oraz dochód, kwotę potrąconego podatku i okres pracy, a my zajmiemy się resztą. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą podając wstępną kalkulację tak szybko, jak to tylko możliwe. Nasze biuro jest zazwyczaj czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00 i wtedy możesz liczyć na szybką odpowiedź w Twojej sprawie. Tylko tyle wystarczy, by szybko uruchomić proces zwrotu podatku z zagranicy. O kolejnych niezbędnych krokach poinformujemy Cię na kolejnym etapie.

Pomożemy obliczyć zwrot podatku z zagranicy

Nasz kalkulator jest świetnym narzędziem, które Tobie pozwala na przyspieszenie procesu odzyskania swoich pieniędzy, a nam ułatwia pracę. Jeżeli którykolwiek z punktów formularza jest niejasny, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio. Doradzimy Ci skąd wziąć niezbędne informacje, a nasi pracownicy oszacują dla Ciebie wstępną kwotę podatku do zwrotu. Nie wahaj się jednak użyć formularza. To nic nie kosztuje. Ponadto trzeba mieć na uwadze, że brak rozliczenia z zagranicznym fiskusem może wiązać się z wysokimi karami. Nawet jeżeli teoretycznie z tytułu rozliczenia podatku przysługiwałby nam zwrot pieniędzy. Wróćmy jednak do szczegółów. Co jest kolejnym krokiem po uzyskaniu wstępnej kalkulacji? Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, a Ty podejmiesz decyzję, czy chcesz się rozliczać razem z nami. Nikt Cię do tego nie zmusi, ale gwarantujemy, że w ten sposób masz szansę uzyskać maksymalną kwotę zwrotu, jaki Ci przysługuje. Oferujemy dobre ceny za nasze usługi. Dodatkowo każde kolejne rozliczenie skutkuje przyznaniem Ci rabatu. W przypadku drugiego jest to 10%, a trzeci i każdy kolejny raz to już 20% rabatu. Nie warto więc czekać. Po prostu skorzystaj z kalkulatora zwrotu.

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Wybierz kraj
Dochód
Potrącony podatek
Okres pracy

Suma: 1 + 1 : =

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.megatax.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Megatax.pl sp. z o.o., bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację