Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Warszawa – Zwrot podatku z Holandii i Niemiec - Biuro rachunkowe rozliczające – Megatax.pl


Mieszkasz w Warszawie, ale często jeździsz do pracy za granicą? A może miałeś zaledwie jedną taką przygodę? To bez znaczenia – na pewno warto spróbować ubiegać się w urzędzie o zwrot podatku od pracy za granicą. Dlaczego? To bardzo proste – chodzi rzecz jasna o pieniądze. Kłopot w tym, że aby je uzyskać, trzeba nie tylko znać przepisy prawa podatkowego, ale także potrafić nienagannie wypełnić formularze w danym języku obcym, bo tego wymagają rozliczenia zagraniczne. Jako biuro rachunkowe zajmujemy się tym od bardzo dawna, a bogate doświadczenie pozwala nam uzyskiwać dla naszych klientów najwyższe możliwe zwroty podatku z Anglii, Norwegii, a także innych krajów Europy zachodniej oraz Skandynawii. Warszawa, jako największe miasto w naszym kraju, jest jednym z głównych ośrodków naszej działalności. Nasze rachunkowe biuro rozliczające zaprasza mieszkańców stolicy do kontaktowania się z nami – na pewno odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy rozwiać wątpliwości związane ze zwrotem podatkowym.

 

Dlaczego ze wszystkich firm, które pomagają w Warszawie rozliczaniu się z zagranicznymi urzędami skarbowymi, warto wybrać akurat nasze biuro podatkowe? Otóż na pierwszym miejscu jest satysfakcja Klienta – od samego początku wykazujemy maksymalne i indywidualne zaangażowanie w Twoją sprawę. Podpowiemy, które dokumenty będą potrzebne, by wykonać podatkowe rozliczenie zagraniczne i uzyskać zwrot podatku z Holandii czy Niemiec. Nasze biuro rachunkowe doradzi, z jakich ulg możesz skorzystać, a do tego zawsze służymy pełną informacją dotyczącą Twoich spraw, jak i formalności obowiązujących w wybranym kraju.

 

Dzięki doskonałemu zorientowaniu w funkcjonowaniu urzędów różnych państw, a także nieustannemu śledzeniu zmian w zagranicznym prawie podatkowym, możemy zagwarantować najwyższą skuteczność. Co nie mniej ważne – jako biuro rozliczające podatek z Holandii, Niemiec i innych krajów działamy w pełni legalnie, zgodnie z procedurami charakterystycznymi dla danego kraju. Chcesz przekonać się o tym osobiście? Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Chętnie wyjaśnią Ci wszelkie wątpliwości, a także zaproponują spersonalizowaną ofertę, dopasowaną do Twoich oczekiwań, która obejmuje rozliczenie lub zwrot podatku zagranicznego.

Zgłoś się do nas, a szybko uzyskasz zwrot podatku z zagranicy!

Oferujemy usługi podatkowe dla Polaków pracujących za granicą. Specjalizujemy się w rozliczeniach rocznych i korektach podatkowych dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych w Norwegii. W ofercie naszego biura rachunkowego znajdują się również inne kraje takie jak: Niemcy, Holandia, Belgia czy Anglia.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację