Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Szczecin - Zwrot i rozliczenie podatku z zagranicy - Niemcy, Holandia i Norwegia – Megatax.pl


Mieszkańcy Szczecina nie od dziś decydują się na zarobkowe wyjazdy zagraniczne, zarówno do Niemiec, jak i do Norwegii oraz Holandii. Jeśli jesteś jednym z nich, to z pewnością interesuje Cię zagadnienie zwrotu podatku. Prawda jest taka, że kwota, którą można otrzymać w ramach zwrotu podatku z Niemiec, Norwegii lub Holandii, uratowała już niejeden budżet domowy. Samodzielne jej otrzymanie nie jest niestety możliwe, jeśli nie znamy odpowiednio dobrze prawa podatkowego, języka urzędowego danego kraju i nie mamy na to zbyt wiele czasu. Jeśli więc zależy Ci na tym, by szybko uzyskać najwyższy możliwy zwrot podatku z Anglii lub Niemiec, nie zajmuj się tym samodzielnie. Nasza firma załatwi za Ciebie wszystkie formalności, uzyskując najwyższą możliwą kwotę świadczenia. Szczecin jest jednym z miast, na terenie których działamy szczególnie aktywnie. Bogate doświadczenie naszych ekspertów podatkowych i setki zadowolonych klientów to gwarancja, że odzyskamy dla Ciebie pieniądze szybko i sprawnie.

 

Większość Twojego dochodu pochodzi z Niemiec lub innego kraju UE? Pamiętaj, że w takim przypadku mogą przysługiwać Ci dodatkowe ulgi. Jeśli potrzebujesz przewodnika po obcojęzycznych przepisach podatkowych, skontaktuj się z naszym konsultantem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Dzięki wsparciu specjalistycznej firmy, rozliczenie podatku z Niemiec, Holandii czy innego kraju, będącego popularną destynacją zarobkową wśród Polaków, jest znacznie prostsze, a przede wszystkim – zajmuje mniej czasu. Dzięki merytorycznej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu pracowników naszej firmy, nie tylko uzyskasz rzetelne i ekspresowo przygotowane zeznanie podatkowe, ale również korektę. Jeśli przysługuje Ci zwrot podatku z zagranicy w związku z pracą zagraniczną, powinieneś przede wszystkim upewnić się, że posiadasz wszystkie niezbędne do rozliczenia podatku dokumenty. Skontaktuj się z naszym konsultantem, by upewnić się, że posiadasz je wszystkie.

 

Rozliczenie zagranicznego podatku w Szczecinie

Oprócz Gdańska, Szczecin jest jednym z większych ośrodków miejskich północnej Polski. Bliskość granicy sprawia jednak, że jego mieszkańcy szczególnie chętnie decydują się na emigrację zarobkową, najczęściej wybierając Niemcy lub Norwegię. Kraje te, podobnie jak Holandia, oferują atrakcyjne warunki finansowe, a co za tym idzie – wysoki zwrot podatku. Jeśli masz prawo się o niego ubiegać z uwagi na pracę zagraniczną, ale przerażają Cię formalności i załatwianie spraw w obcym języku, rozważ skorzystanie z usług profesjonalnej firmy.  Nasz konsultant pomoże Ci przejść przez cały proces rozliczenia podatku szybko i bezstresowo. Co ważne, wyceniamy usługi z góry – nie uzależniamy kwoty wynagrodzenia od wysokości uzyskanego przez Ciebie zwrotu. Żadnych ukrytych kosztów – dbamy o zaufanie Klientów, oferując im wysokiej jakości usługę w wyjątkowo korzystnej cenie. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, by ustalić szczegóły współpracy. Niezależnie od tego, czy Twoim miejscem zamieszkania jest Szczecin, czy też na stałe przeprowadziłeś się za granicę, pomożemy Ci doprowadzić proces rozliczenia do końca.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację