Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Radom - Zwrot i rozliczenia podatku z zagranicy - Holandia i Niemcy – Biuro rachunkowe Megatax.pl


Mieszkańcy Radomia nie od wczoraj wyjeżdżają za granicę w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy. Jeżeli jesteś jednym z nich, to niewątpliwie powinieneś wiedzieć, że masz prawo do ubiegania się o zwrot podatku od pracy za granicą. Idea tego świadczenia jest bardzo prosta, a wysoka kwota sprawia, że zwrot podatku z Holandii lub Niemiec to na pewno gotówka, o którą warto walczyć. Problem w tym, że jej otrzymanie wymaga znajomości lokalnego prawa podatkowego, a ponadto dobrego władania językiem obcym, obowiązującym w urzędach danego państwa. Nic więc dziwnego, że nie każdy decyduje się na złożenie wniosku i zagraniczne rozliczenie. A gdyby ktoś powiedział Ci, że zwrot podatku z Anglii lub Norwegii można po prostu zamówić? Nasze biuro rachunkowe chętnie zajmie się odzyskaniem należnych Ci pieniędzy, a dzięki bogatemu doświadczeniu będziemy w stanie uzyskać dla Ciebie najwyższą możliwą kwotę tego świadczenia. Zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza mieszkańców takich miast, jak Radom, którzy regularnie wyjeżdżają za granicę lub po prostu spędzają wakacje zarabiając w ramach różnych prac sezonowych zagranicznych.

 

Jeśli przysługuje Ci zwrot podatku z Holandii lub Niemiec, warto dowiedzieć się, jakich dokumentów potrzebujesz, by uzyskać maksymalną możliwą kwotę, włączając w to ulgi i zasiłki rodzinne. Zespół naszego biura rachunkowego posiada niezbędne wiedzę, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksowe wsparcie w pozyskiwaniu zwrotu z zagranicy, np. z Holandii lub Niemiec. Najważniejszym elementem dokumentacji jest karta, dostarczana przez pracodawcę, podsumowująca roczny dochód w danej firmie – to na jej postawie przygotowuje się rozliczenie. Jeśli chcesz mieć pewność, że uzyskasz maksymalny zwrot podatku z zagranicy, skontaktuj się z przedstawicielem naszego biura rachunkowego, który pozwoli Ci przebrnąć przez formalności bez stresu i zbędnego tracenia czasu. Niezależnie od tego, czy Twoim miejscem zamieszkania jest Radom, czy też na stałe mieszkasz za granicą, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości związane z zagranicznym rozliczeniem podatkowym, np. z Holandii albo Niemiec. Nasze biuro rachunkowe pobiera stałą opłatę, która nie zależy od wysokości uzyskanego zwrotu – żadnych ukrytych opłat i prowizji. Inwestycja w profesjonalne doradztwo i przygotowywanie zeznania to nie tylko brak stresu, ale również pewność, że uzyskana kwota zwrotu podatku będzie maksymalną, jaka Ci przysługuje.

 

Oferujemy usługi podatkowe dla Polaków pracujących za granicą. Nasze biuro rachunkowe z Radomia specjalizuje się w rozliczeniach rocznych i korektach podatkowych dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych w Norwegii. W naszej ofercie znajdują się również inne kraje takie jak: Niemcy, Holandia, Belgia czy Anglia.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację