Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Gliwice – Zwrot podatku z zagranicy: Niemiec, Holandii - rozliczenia podatkowe – Megatax.pl


Nawet krótka przygoda z sezonową pracą za granicą uprawnia do ubiegania się o zwrot podatku, w czy pomaga nasze biuro z Gliwic. Uzyskanie gotówki z tego tytułu nie jest jednak niczym prostym, zwłaszcza biorąc pod uwagę wymagania formalno-prawne związane z rozliczeniem z zagranicy. Zwrot podatku z Anglii, Holandii, Norwegii lub Niemiec to atrakcyjna kwota, warta zainteresowania. Jej uzyskanie nie jest jednak niestety możliwe, jeżeli nie znamy języka obcego i prawa podatkowego w stopniu umożliwiającym zapoznanie się i wypełnieni odpowiednich dokumentów. Nie zapominajmy również, że wypełnienie formalności dotyczących rozliczenia wymaga czasu. Jednak nie trzeba robić tego na własną rękę. Jeżeli zależy Ci na pieniądzach i czasie, skontaktuj się z nami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobędziemy dla Ciebie wysoki zwrot podatku z Niemiec, Holandii, Anglii lub Norwegii. Zachęcamy do kontaktu z nami mieszkańców takich miast, jak Gliwice. Na pewno będziemy w stanie pomóc każdemu zainteresowanemu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z rozliczeniem lub zwrotem podatkowym z zagranicy prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

Zwrot niemieckiego podatku w  Gliwicach

Z uwagi na położenie, Górny Śląsk jest regionem, którego mieszkańcy wciąż często wybierają emigrację zarobkową. Ślązacy najczęściej kierują się do Niemiec, nierzadko też do Holandii w celu znalezienia dobrze płatnej pracy. Popularne są zarówno wyjazdy na stałe, jak i krótkoterminowe, sezonowe wyjazdy związane na przykład ze zbiorami owoców. Każda osoba, zarabiająca w danym kraju, ma obowiązek zadeklarowania i rozliczenia dochodów zagranicą z danego roku. Warto pamiętać, że złożenie zeznania podatkowego to nie tylko przykra konieczność, ale również szansa na uzyskanie sporej sumy zwrotu podatku. To okazja na dodatkowy zastrzyk gotówki, możliwa jednak jedynie w przypadku, gdy wszystkie formalności zostaną dopełnione. Aby uzyskać zwrot podatku z Niemiec, konieczne jest zgromadzenie niezbędnych dokumentów i wykonanie rozliczenia, które pozwoli na precyzyjną kalkulację i będzie podparciem merytorycznym w razie ewentualnej kontroli. W przypadku podatku niemieckiego, musisz zebrać kilka elementów dokumentacji – kopię dowodu osobistego, kartę podatkową i informację o dojazdach.

Gliwice i okolice – zwrot podatku

Jeśli jesteś mieszkańcem Górnego Śląska i często wybierasz się za granicę do pracy sezonowej do Niemiec czy Holandii, pamiętaj, że w Twoim przypadku rozliczenie jest równie ważne, jak dla pracowników stałych. Chętnie wspieramy osoby pochodzące z takich miast, jak Gliwice, Zabrze czy innych, mniejszych ośrodków miejskich i wiejskich regionu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zwrot i rozliczenie podatkowe za granicą, zwłaszcza to pierwsze, może przysporzyć naszym Klientom niepotrzebnego stresu. Niedostateczne kompetencje językowe mogą prowadzić do niezręcznych sytuacji w urzędach, co skutecznie zniechęca osoby pracujące za granicą do mierzenia się z formalnościami. Nasi specjaliści pomogą Ci uzyskać zwrot podatku z Niemiec czy Holandii i wykonać rozliczenie zagranicą z innego kraju UE, przyspieszając i usprawniając cały proces. Nasza oferta jest konkurencyjna na rynku zwłaszcza z uwagi na system cenowy. Nie uzależniamy naszego wynagrodzenia od kwoty uzyskanego z rozliczenia podatku zagranicą – zawsze jest ustalone z góry, bez ukrytych kosztów. Nie wymagamy opłat procentowych, które są niekorzystne dla naszych Klientów z Gliwic i okolic.

 

Oferujemy usługi podatkowe dla Polaków pracujących za granicą. Specjalizujemy się w rozliczeniach rocznych i korektach podatkowych dotyczących zwrotu podatku dochodowego od osób fizycznych w Norwegii. W naszej ofercie znajdują się również inne kraje takie jak: Niemcy, Holandia, Belgia czy Anglia.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację