Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Odzyskiwanie, zwrot podatku z zagranicy Anglii, Niemiec, Holandii i Norwegii - Gdynia - Megatax.pl


Odzyskaj zagraniczny podatek w biurze w Gdyni.

Interesuje Cię możliwość uzyskania wysokiego zwrotu podatku od pracy za granicą? Chcesz dostać wysokie świadczenie, a jednocześnie nie przejmować się formalnościami ani nie martwić się o zagadnienia formalno-prawne? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś.

Jesteśmy ogólnopolskim biurem podatkowym, które pomaga Polakom na emigracji w ich sprawach podatkowo-administracyjnych. Dzięki nam mozesz otrzymać nawet 4 000 EUR zwrotu podatku z zagranicznego urzędu. Nie wierzysz? Wystarczy, ze pojawisz się w naszym biurze w Gdyni i przekonasz się sam.

Zwrot podatku z Anglii, Norwegii, Holandii i Niemiec to z pewnością niemała kwota dla każdego Polaka, dlatego warto jest o nią zawalczyć. Jej uzyskanie nie jest jednak możliwe, jeżeli nie znamy języka urzędowego danego państwa i nie orientujemy się w przepisach podatkowych panujących w danym kraju. Istnieje jednak wiele sposobów, by dostać pieniądze bez zajmowania się formalnościami. Jednym z nich jest kontakt z naszą firmą. Jeżeli chcesz, jesteśmy w stanie zdobyć dla Ciebie najwyższy możliwy zwrot podatku z Norwegii, Holandii i Anglii. Wyślemy pieniądze na Twoje konto, a Ty nie będziesz musiał nawet ruszać się z wygodnego fotela. Gdynia jest jednym z miast, na których szczególnie skupiamy naszą działalność. Zachęcamy do kontaktu z nami – w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań można do nas dzwonić albo pisać – na pewno odpowiemy na każdą wiadomość.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację