Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Odzyskiwanie, zwrot podatku z zagranicy Anglii, Niemiec, Holandii i Norwegii - Częstochowa - Megatax.pl


Odzyskaj podatek z Niemiec, Holandii, Norwegii w Częstochowie. 

Jeśli szukasz sprawdzonego biura odzyskującego podatki z zagranicy to dobrze trafiłeś. Megatax.pl to ogólnopolskie biuro podatkowe, które z powodzeniem świadczy usługi dla Polaków pracujących za granicą. Posiadamy rozbudowaną sieć obsługi Klienta- jesteśmy również w Częstochowie. Zapraszamy Cię do naszego biura- uzyskasz bezpłatną kalkulację podatkową, na podstawie której stwierdzisz, czy chcesz zlecić nam rozliczenie. 

W naszym biurze załatwisz również kwestie podatku polskiego. Rozliczamy PIT w Polsce i podatek zagraniczny - dzięki temu masz pewność, że wszelkie zobowiązania podatkowe zostaną z Twojej strony dopełnione. 

Nie czekaj i już dziś zgłoś się do Częstochowy, 

Wyjazd za granicę nadal stanowi popularny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Czy wiesz o tym, że nawet w przypadku krótkiego epizodu związanego z pracą za granicą, masz możliwość ubiegania się o zwrot podatku? Warto o tym pomyśleć, zwłaszcza że w wielu przypadkach zwrot podatku z Holandii, Norwegii i Niemiec może być ratunkiem dla domowego budżetu. Jednak, aby uzyskać wysoką kwotę z tego tytułu, trzeba znać lokalne przepisy podatkowe, język urzędowy oraz poświęcić całe mnóstwo czasu na zrozumienie i spełnienie odpowiednich formalności. Pamiętaj, że nie musisz tego robić na własną rękę. Aby otrzymać wysoką kwotę w ramach zwrotu podatku z Anglii lub Holandii, wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem. Zdobędziemy dla Ciebie pieniądze szybko i skutecznie. Częstochowa jest jednym z miast, których mieszkańcom pomagamy szczególnie chętnie. Jeśli jesteś jednym z nich i chcesz otrzymać należny Ci zwrot podatku, skontaktuj się z nami, a na pewno będziemy w stanie Ci w tym pomóc.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację