Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Chorzów – Zwrot podatku z Niemiec i Holandii – Megatax.pl


Jeżeli masz za sobą wyjazd za granicę do pracy sezonowej lub regularnie pracujesz w ten sposób, to na pewno powinieneś zainteresować się możliwością odzyskania części zapłaconego podatku. Jak to zrobić? Zwrot podatku z Norwegii, Niemiec, Anglii oraz Holandii to z pewnością niemałe pieniądze, o które warto powalczyć. Chociaż z pozoru może się to wydawać proste, to w rzeczywistości zdobycie wysokiej kwoty nie jest możliwe, jeśli nie znamy przynajmniej podstaw lokalnych przepisów podatkowych oraz języka urzędowego. Nie musisz jednak załatwiać wszystkiego samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać wysoki zwrot podatku z Anglii, Norwegii lub Niemiec, po prostu skontaktuj się z naszym konsultantem i poczekaj, aż wszystko załatwi się samo. Chorzów jest jednym z wielu miast, w których działamy. Zapraszamy zarówno mieszkańców, jak i osoby stamtąd pochodzące. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, bądź pytań, na pewno będziemy potrafili na nie odpowiedzieć.

 

Zwrot podatku z Holandii i Niemiec w  Chorzowie

 

Pracujesz za granicą na stałe lub często decydujesz się na pracę sezonową w jednym z krajów europejskich? Dla wielu Polaków wyjazdy poza granicę Polski w celach zarobkowych są najlepszym sposobem na podreparowanie rodzinnego budżetu i szansą na uzyskanie wyższych dochodów. Niezależnie od tego, jak dużo czasu rocznie spędzasz na pracy zagranicznej, przysługuje Ci zwrot podatku, którego wysokość zależy od kilku czynników, w  tym między innymi wysokości zarobków. Jeśli nie czujesz się pewnie w świecie podatkowych przepisów lub po prostu poziom języka nie pozwala Ci na rozszyfrowanie urzędowych formularzy, rozważ skorzystanie z usług profesjonalistów.  Nasza firma specjalizuje się w przygotowywaniu i korekcie zeznań podatkowych i doradztwie związanym z całym procesem rozliczenia. Wynagrodzenie, jakie pobieramy za usługi, nie jest uzależnione od wysokości uzyskanego podatku – gwarantujemy stałą kwotę i brak jakichkolwiek ukrytych opłat.

 

Dlaczego warto zainwestować w usługi firmy, która pomaga Klientom indywidualnym w ubieganiu się o zwrot podatku? Po pierwsze, suma, którą poświęcisz na merytoryczne i praktyczne wsparcie profesjonalistów, prawdopodobnie będzie stanowić niewielki procent uzyskanej kwoty. Po drugie, osoby, specjalizujące się w przepisach podatkowych przygotują lub skorygują Twoje zeznanie w taki sposób, by zapewnić stuprocentową gwarancję poprawności formularza. Tymczasem, zyskujesz nie tylko pewność otrzymania maksimum przysługującej Ci kwoty, ale również spokój ducha. Niezależnie od tego, czy ubiegasz się o zwrot podatku z Holandii, Niemiec, czy innego kraju UE, nasi konsultanci upewnią się, że wszystkie formalności zostały dopełnione. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Chorzów lub okolice, możesz skorzystać z możliwości osobistych konsultacji. Umożliwiamy również przeprowadzenie całego procesu drogą elektroniczną, co stanowi znaczne udogodnienie dla osób dysponujących niewielką ilością czasu. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły współpracy.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację