Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Brodnica – Zwrot podatku – Megatax.pl


Praca za granicą jest dla wielu Polaków ogromną szansą na satysfakcjonującą pensję. Jednak pieniądze otrzymane od pracodawcy to nie wszystko, co możemy uzyskać – warto także spróbować otrzymać zwrot podatku od pracy za granicą. Dlaczego? Otóż są to pieniądze, które po prostu Ci się należą – wystarczy złożyć odpowiedni wniosek i odczekać swoje w kolejce. W praktyce jednak nie jest to takie poste, ponieważ wiele rzeczy może pójść nie tak, a zwrot podatku z Anglii lub Norwegii, a także Niemiec i Holandii wymaga wypełnienia formularzy w języku obcym. A gdyby tak ktoś załatwił wszystko za Ciebie? Nasza firma zajmuje się takimi rzeczami od dawna, dlatego możemy zagwarantować Ci najwyższą możliwą kwotę oraz wygodę i załatwienie wszystkiego bez zbędnych formalności. Działamy nie tylko na terenie miasta Brodnica, lecz praktycznie w całym kraju, dzięki czemu na pewno będziemy w stanie rozwiązać Twój problem. Nasi konsultanci na pewno odpowiedzą na każde pytanie i chętnie Ci pomogą.

 

Dla wielu naszych Klientów zwrot podatku to niebagatelne wsparcie dla domowego budżetu. Pamiętaj jednak, że nawet jeśli nie jesteś stałym pracownikiem zagranicznym, a jedynie pracujesz sezonowo, zwrot podatku wciąż Ci się należy. Może okazać się jednak, że Twoja znajomość języka jest niedostateczna, by uporać się z formalnościami – zwłaszcza, jeśli pracujesz za granicą dość rzadko lub Twój fach nie wymaga podnoszenia językowych kompetencji. Nie znaczy to, że coś stoi na przeszkodzie, by uzyskać należny Ci zwrot podatku. Wystarczy skontaktować się z profesjonalną firmą, która wesprze Cię w procesie rozliczenia. Nasi specjaliści, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dysponują rozległą wiedzą na temat przepisów podatkowych w poszczególnych krajach europejskich. Warto skorzystać z ich porad, by skompletować zestaw niezbędnych do rozliczenia dokumentów i zyskać pewność, że uzyskasz najwyższą możliwą kwotę zwrotu.

 

Oferujemy naszym Klientom wsparcie w większych i mniejszych miastach Polski. Niezależnie od tego, czy Twoim miejscem zamieszkania jest Brodnica lub inne miejsce na polskiej mapie, czy też na stałe mieszkasz za granicą, nasi konsultanci są w stanie dostarczyć Ci profesjonalną pomoc w zakresie rozliczeń podatkowych. Pobieramy stałe wynagrodzenie w zależności od rodzaju wykonywanej usługi – podejmując współpracę z naszą firmą, nie musisz obawiać  się prowizji ani ukrytych kosztów. Konkurencyjne ceny i sposób ustalania wynagrodzeń w zestawieniu z merytoryczną wiedzą sprawiły, że zaufały nam już tysiące Klientów. Pomagamy osobom zarabiającym za granicą również za pośrednictwem Internetu. Skontaktuj się z nami, jeśli mieszkasz na stałe poza granicami kraju, ale potrzebujesz pomocy w ubieganiu się o zwrot podatku lub szukasz profesjonalisty, który dokona korekty Twojego zeznania. Oszczędź sobie zbędnego stresu, powierzając to zadanie w zaufane ręce. Zwrot nadpłaty uzyskania kosztów przychodu to prawo, które Ci przysługuje niezależnie od stażu pracy za granicą – warto więc z niego skorzystać.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację