Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Biłgoraj – Zwrot podatku z zagranicy – Megatax.pl


Mieszkańcy Biłgoraja od wielu lat wyjeżdżają za pracą za granicę, między innymi do Anglii i Niemiec. Czy wiesz, że nawet krótka przygoda z pracą wakacyjną daje Ci możliwość złożenia wniosku o zwrot nadpłaconego podatku? Dlaczego warto o tym pomyśleć? Odpowiedź jest bardzo prosta – chodzi o dodatkową gotówkę. Aby otrzymać zwrot podatku z Norwegii, Niemiec lub Holandii trzeba jednak bardzo dobrze znać przepisy prawa podatkowego, obowiązujące w danym kraju, a także świetnie władać językiem obcym. Najważniejsze jest jednak, że trzeba mieć czas. Jeżeli chcesz uzyskać zwrot podatku, a jednocześnie nie za bardzo uśmiecha Ci się poszukiwanie kruczków prawnych i kontakt z urzędami, zapraszamy do nas! Chętnie pomożemy Ci uzyskać pieniądze z tytuły zwrotu podatku z zagranicy. Biłgoraj jest jednym z miast, w których działamy. Zapraszamy do współpracy nie tylko mieszkańców tego miasta, lecz wszystkich zainteresowanych szansą otrzymania zwrotu podatku od pracy za granicą, na przykład w Anglii i Norwegii.

 

Jak bezproblemowo uzyskać zwrot podatku z zagranicy? Możesz oczywiście sam zająć się formalnościami – jednak nawet dla osób, które spędziły już kilka lat poza krajem, rozliczenie podatkowe bywa źródłem problemów i wątpliwości. Jest to spowodowane przede wszystkim zawiłością przepisów, jak również komplikacjami wynikającymi z niedostatecznej znajomości języka. Formalności w urzędach mogą być źródłem dużego stresu i zniechęcenia. Jeśli jednak przysługuje Ci zwrot wynikający z nadpłaty kosztów uzyskania przychodu, warto upewnić się, że wszystkie konieczne kroki zostaną dopełnione, by uzyskać 100% należnej kwoty. Warto zaangażować w ten proces profesjonalną firmę, która oszczędzi Ci stresu, a jednocześnie przygotuje zeznanie w ekspresowym tempie.

 

Mając świadomość, że nie wszyscy Klienci dysponują możliwością bezpośredniej konsultacji z uwagi na rzadkie wizyty w Polsce, oferujemy możliwość przeprowadzenia czynności za pośrednictwem Internetu. Począwszy od konsultacji aż po otrzymanie zeznania gotowego do złożenia w wybranej placówce, – wszystko możemy wykonać drogą elektroniczną. To spore udogodnienie dla osób, którym pozostało niewiele czasu do ostatecznego terminu rozliczenia. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Biłgoraj, możesz również skorzystać z możliwości osobistych konsultacji. Nawiąż z nami współpracę, by uzyskać stuprocentowy zwrot podatku z zagranicy. Naszemu wieloletniemu doświadczeniu zaufały już tysiące mieszkańców Biłgoraju i innych polskich miast. Nasza oferta jest konkurencyjna na rynku ze względu na sposób ustalania płatności. Wynagrodzenie, które pobieramy nie jest prowizyjne – ustalamy stałą kwotę, zamiast uzależniać ją od wysokości uzyskiwanego przez Klienta zwrotu. To korzystne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które pracowały za granicą przez długi czas i spodziewają się wysokiej stawki wynikającej z nadpłaty. Skontaktuj się z nami, by bezpłatnie skonsultować swój przypadek i ustalić szczegóły współpracy. Nasi specjaliści pomogą odzyskać należną Ci kwotę szybko i bez komplikacji.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację