Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Łódź - Zwrot i rozliczenie podatku z Niemiec i Holandii – Megatax.pl


Wakacyjna praca za granicą? Regularne wyjazdy do Niemiec, Holandii lub Norwegii? Niezależnie od tego, czy pracujesz poza granicami Polski na stałe, czy od czasu do czasu lub jednorazowo, warto ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy i rozliczenie z tego tytułu. Dlaczego? Rzecz jasna chodzi po prostu o pieniądze, często niemałe. Faktem jest jednak, że poradzenie sobie z formalnościami wymaga zarówno bycia na bieżąco z prawem podatkowym, jak i doskonałej znajomości języka obcego. Za pierwszym razem jest to niemałe wyzwanie. Wiemy o tym, dlatego pomagamy Polakom sobie z tym poradzić i wykonujemy w ich imieniu rozliczenia. Jeżeli chcesz, możemy odzyskać zwrot podatku z zagranicy, np. Norwegii, Niemiec, Anglii i Holandii również dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu zarówno mieszkańców miasta Łódź, jak również i wszystkich innych, poszukujących łatwego i szybkiego rozwiązania tego problemu. Gwarantujemy skuteczność i szybką realizację całej procedury urzędowej.

 

Rozliczenie i uzyskanie zwrotu podatku może okazać się zadaniem, które wymaga sporej dozy wiedzy i umiejętności, zdobywanych z czasem – zwłaszcza kompetencji językowych. Ich brak znacznie utrudnia załatwianie urzędowych formalności i rozszyfrowywanie kolejnych podpunktów formularzy. Każdy kraj ma również specyficzne przepisy podatkowe i wymaga innego zestawu dokumentów, upoważniających pracownika do ubiegania się o zwrot podatku i prawidłowe rozliczenie z fiskusem z zagranicy. Jeśli więc jesteś osobą, która często zmienia zarobkowe destynacje, pomoc naszych konsultantów będzie dla Ciebie znacznym ułatwieniem i zdejmie stres z Twoich barków. Niezależnie od tego, czy uzyskany dochód pochodzi z Holandii czy też z Niemiec, nasza merytoryczna wiedza i wieloletnie doświadczenie pomoże Ci przejść przez proces rozliczenia jak najszybciej i uzyskać najwyższą możliwą kwotę zwrotu z zagranicy. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, by uzyskać szczegółowe informacje i ustalić szczegóły współpracy.

 

Mieszkańcy Łodzi często decydują się na pracę zarobkową za granicą. Najchętniej obieranym przez nich kierunkiem jest zazwyczaj Europa Zachodnia. Uzyskiwanie dochodu z Niemiec czy Holandii wiąże się bowiem z korzystnymi dla pracownika ulgami i warunkami otrzymania zwrotu nadpłaty kosztów związanych z pracą, których odzyskanie wymaga rozliczenia należności poniesionych na rzecz fiskusa. Nasza firma specjalizuje się w działaniach, które pomogą Ci uzyskać pełny zwrot podatku. Skonsultuj bezpłatnie swój przypadek z naszym konsultantem, by dowiedzieć się, jakie dokumenty musisz przygotować oraz jakie dalsze kroki należy poczynić w toku rozliczenia. Inwestycja w usługi firmy specjalizującej się w przygotowywaniu zeznań to zazwyczaj marginalna część kwoty, którą uzyskasz – a do tego pomaga ją zmaksymalizować. Podejmując współpracę z naszymi specjalistami z Łodzi, masz gwarancję ustalonej na początku ceny za uzyskany zwrot bez żadnych ukrytych kosztów i oprocentowań. Zajrzyj do naszego cennika, by sprawdzić, ile może wynieść konkretna usługa. Rozliczenie podatku z zagranicy to Twój obowiązek, ale również szansa na spory zastrzyk gotówki – z nami proces ten przebiegnie szybko i bezstresowo.

 

Oferujemy usługi podatkowe dla Polaków pracujących za granicą. Specjalizujemy się w rozliczeniach rocznych i korektach podatkowych dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych w Norwegii. W naszej ofercie znajdują się również inne kraje takie jak: Niemcy, Holandia, Belgia czy Anglia.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację