Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Tarnów - Zwrot podatku z zagranicy - Niemcy – Megatax.pl


Jeżeli w ciągu ostatnich kilku lat pracowałeś w takich krajach, jak Anglia, Norwegia, Holandia lub Niemcy, z pewnością powinna zainteresować Cię możliwość odzyskania części zapłaconego w danym państwie podatku. W przypadku krajów Europy zachodniej oraz Skandynawii, zwrot podatku na przykład z Norwegii może być bardzo atrakcyjną dla Polaka sumą. Faktem jest jednak, że otrzymanie tych pieniędzy nie jest proste, jeżeli nie jesteśmy w stanie biegle posługiwać się językiem oraz nie znamy dostatecznie dobrze panujących w danym państwie przepisów podatkowych. Doskonale wiemy, że za pierwszym razem jest to nie lada wyzwanie, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć firmę, która pomaga Polakom w takich sytuacjach. Jeżeli zależy Ci na tym, by otrzymać zwrot podatku z Niemiec, z Norwegii lub Holandii, a także innych krajów europejskich, z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc. Mieszkańców miasta Tarnów oraz pozostałych internautów zachęcamy do bezpośredniego kontaktowania się z naszymi konsultantami, którzy z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieję wątpliwości.

 

Nasi Klienci, wybierając pracę za granicą, zazwyczaj kierują się wspólnym powodem – chęcią zarobienia dużych sum pieniędzy w niewielkim odstępie czasu. Warto pamiętać, że zwrot podatku z zagranicy może być równie istotnym zastrzykiem gotówki dla Twojego budżetu. W zachodnich krajach Unii Europejskiej pracownicy mogą liczyć również na spore ulgi i zasiłki. Świadomość tego, jakie kwoty przysługują Ci w związku z zagranicznym zarobkiem to pierwszy, najważniejszy krok przy ubieganiu się o zwrot podatku z Niemiec, Holandii czy innego kraju, będącego popularną destynacją zarobkową. Następnym jest świadomość, jakie dokumenty musisz uzbierać, zakwalifikować się do procedury pełnego zwrotu. Z uwagi na zawiłość przepisów podatkowych i nieprecyzyjność udzielanych informacji, ten aspekt bywa często problemem dla osób, zobowiązanych do rozliczenia podatkowego za granicą. Jak zaradzić wątpliwościom i rozwiązać go z korzyścią dla siebie?

 

Z pomocą przychodzi nasza firma, która pomoże Ci z najlepszym możliwym skutkiem uzyskać zwrot podatku z zagranicy. Jedyne, czego potrzebujesz, to kopia dowodu osobistego, informacje o dojazdach oraz pozostałe dokumenty, niezbędne do złożenia zeznania podatkowego (mogą różnić się w zależności od kraju). Pomożemy Ci rozszyfrować zawiłe formularze i przygotujemy zeznanie, niezbędne do uzyskania należnej Ci sumy. Pamiętaj, że rozliczenie podatkowe w kraju uzyskania dochodu to nie tylko okazja do otrzymania zwrotu nadpłaty kosztów utrzymania pracownika, ale również Twój obowiązek, którego niespełnienie może wiązać się z konsekwencjami natury prawnej. Niezależnie od tego, czy dochód pochodzi z Niemiec, Norwegii, Holandii, czy innego kraju UE, dopełnienie formalności podatkowych to podstawa. Nasi konsultanci przeprowadzą Cię przez ten proces. Chętnie udzielamy pomocy mieszkańcom Tarnowa i innych miast, których mieszkańcy podróżują często za granicę w celach zarobkowych i przysługuje im z tego tytułu zwrot podatku. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, by ustalić warunki współpracy.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację