Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Rzeszów - Zwrot i rozliczenie podatku z zagranicy – Holandia, Niemcy i Norwegia – Megatax.pl


Regularnie pracujesz za granicą? A może po prostu zdarzyła Ci się okazja wyjazdu do pracy na wakacje? To bez znaczenia – tak czy inaczej powinieneś pomyśleć o tym, aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku. W przypadku krajów Europy zachodniej i Skandynawii, zwrot podatku z Holandii, Norwegii lub Anglii to niemałe kwoty. Aby je otrzymać, trzeba jednak znać przepisy podatkowe danego kraju i wypełnić druki w języku obcym. Wiemy, że za pierwszym razem stanowi to dla wielu z nas niemałe wyzwanie, dlatego postanowiliśmy stworzyć firmę, by pomagać Polakom, a wśród nich między innymi mieszkańcom miasta Rzeszów, w takich sytuacjach. Jeżeli więc zależy Ci na tym, aby nie tylko otrzymać jak największy zwrot podatku z Norwegii lub z Niemiec, ale też załatwić wszystko szybko i bez zbędnych nerwów oraz formalności, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.

 

Zwrot podatku z Norwegii, Holandii, Niemiec – Rzeszów

 

Praca za granicą to wciąż jeden z popularniejszych wśród Polaków sposobów uzyskiwania przychodu, Kwoty otrzymywane poza granicami za wykonywaną obowiązki są zdecydowanie wyższe niż polskie stawki. W zależności od umowy, dojazdów i wielu innych czynników, suma składająca się na przysługujący Ci zwrot podatku będzie diametralnie się różnić. Warto mieć świadomość, jakie przepisy podatkowe obowiązują w danym kraju, by uzyskać sto procent należnego Ci zwrotu z uwzględnieniem wszystkich ulg. Nasi konsultanci, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie przygotowywania zeznań podatkowych, dysponują cenną wiedzą prawną, która umożliwi Ci prawidłowe rozliczenie podatku z Holandii, Niemiec, Norwegii czy innego kraju będącego popularną destynacją zarobkową wśród Polaków. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły współpracy. Jej warunki są korzystne zwłaszcza z uwagi na konkurencyjną na rynku wsparcia podatkowego cenę. Nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego – jest to kwota stała, niezależnie od wysokości uzyskiwanego zwrotu.

 

Rozliczenie zagranicznego podatku w Rzeszowie

 

Działamy nie tylko w największych ośrodkach miejskich, takich jak Rzeszów – chętnie wspieramy również mieszkańców wsi i mniejszych miast. Mając świadomość, że osoby pracujące za granicą często dysponują zaledwie niewielką ilością czasu, który mogą spędzić w Polsce, oferujemy również usługi online. Jeśli preferujesz takie rozwiązanie, proces składania zeznania podatkowego pomożemy Ci przeprowadzić w całości drogą elektroniczną. Pomożemy Ci uzyskać najwyższy możliwy zwrot podatku z zagranicy, przysługujący Ci w związku z pracą w innym kraju. Niezależnie od tego, czy Twoje dochody pochodzą z Niemiec, czy też Holandii lub Norwegii, możesz liczyć na naszą merytoryczną wiedzę i profesjonalną pomoc. Nie rezygnuj z dochodzenia swoich praw tylko dlatego, że znasz język w niedostatecznym stopniu – często są to zaskakująco wysokie kwoty. Procent, który przeznaczysz na wsparcie profesjonalistów, zapewne będzie jedynie marginalną częścią całej odzyskanej sumy.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację