Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Olsztyn – Zwrot i rozliczenie podatku z zagranicy – Holandia i Niemcy – Megatax.pl


Mieszkańcy Olsztyna wciąż wyjeżdżają do pracy za granicę. Jeżeli należysz do tej właśnie grupy i chcesz dowiedzieć się czegoś o możliwości uzyskania zwrotu podatku, to doskonale trafiłeś – pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Jako biuro podatkowe wykonujemy rozliczenia zagraniczne w imieniu Klientów. Możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy już po powrocie do kraju to bardzo atrakcyjna perspektywa. Zwrot podatku z Norwegii, Niemiec, Holandii, Anglii lub innych krajów Europy zachodniej i Skandynawii to dla Polaka niemała kwota. Warto się o nią postarać, jednak wymaga to znajomości języka i lokalnego prawa podatkowego. Rzecz jasna nie musisz zajmować się korespondencją z urzędami i poznawaniem zagranicznych przepisów prawnych, aby dostać należne Ci pieniądze. Nasze biuro podatkowe zajmuje się tym zawodowo, dlatego jesteśmy w stanie wykonać rozliczenie i odzyskać dla Ciebie zwrot podatku z Niemiec, Holandii, Norwegii oraz Anglii w najwyższej możliwej kwocie. Jeżeli należysz do tych mieszkańców miasta Olsztyn, którzy nie cierpią kontaktu z urzędami, zachęcamy do tego, byś do nas napisał lub zadzwonił – na pewno konsultanci z naszego biura podatkowego będą w stanie pomóc Ci odzyskać należne Ci pieniądze.

Zwrot podatku z Holandii i Niemiec – Olsztyn

Jak każdy kraj Unii Europejskiej, Niemcy i Holandia mają podobne przepisy podatkowe – nie znaczy to jednak, że nie różnią się istotnymi detalami. Ubieganie się o zagraniczny zwrot podatku w przypadku każdego z krajów może wymagać dostarczenia dokumentów bez których właściwe rozliczenie nie będzie możliwe. To dopiero początek procesu, który czeka każdego legalnie zatrudnionego pracownika, zobowiązanego do złożenia zeznania podatkowego i w którym wsparcie zapewnia nasze biuro z Olsztyna. Wiele osób, zwłaszcza te, które ze zwrotem i rozliczeniem dochodu z Niemiec czy Holandii mierzą się po raz pierwszy, obawia się konfrontacji z formalnościami w języku, którym wciąż nie posługują się dostatecznie płynnie. Poza tym, wypełnianie zeznania bez znajomości szczegółowych przepisów, może doprowadzić zagranicznych pracowników do sytuacji, w której nie otrzymują całej należnej kwoty z powodu nieprawidłowego rozliczenia podatkowego. Wiedza dotycząca ulg, zasiłków i wszystkich warunków zwrotu jest niezbędna, by dochodzić swoich praw, dlatego warto korzystać ze wsparcia oferowanego przez nasze biuro podatkowe.

Rozliczenie zagranicznego podatku w Olsztynie

Nasi konsultanci dysponują takimi informacjami, zdobytymi w toku wieloletniego doświadczenia. Chętnie zaimplementują je, by pomóc Ci wykonać prawidłowe rozliczenie i uzyskać najwyższy możliwy zwrot podatku z zagranicy, np. z Holandii lub Niemiec. Wszystko w korzystnej i konkurencyjnej cenie, z gwarancją braku ukrytych opłat. Wynagrodzenie, które pobieramy za usługę przygotowania deklaracji podatkowej, nie jest prowizyjne – nie ulega więc zmianie w zależności od należnej kwoty zwrotu. To korzystne rozwiązanie dla Klienta, który chce zainwestować w profesjonalna pomoc bez wydawania majątku. Rozliczenie podatku przez profesjonalne biuro to znaczne odciążenie dla osób, które mają problem z językiem kraju, w którym pracują, lub po prostu zajmują się jedynie pracą sezonową. Mieszkańcy miast takich jak Olsztyn często wybierają się do pracy zarobkowej za granicą – oferujemy im wsparcie zarówno bezpośrednie, jak również za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły rozliczenia podatkowego i uzyskania zwrotu zagranicznego. Niezależnie od tego, czy Twoje dochody pochodzą z Holandii, Niemiec, czy innego kraju europejskiego, znajdziemy sposób, by zapewnić Ci najwyższą możliwą kwotę.

 

Jako biuro rachunkowe oferujemy usługi podatkowe dla Polaków pracujących za granicą. Specjalizujemy się w zagranicznych rozliczeniach rocznych i korektach podatkowych dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych w Norwegii. W naszej ofercie znajdują się również inne kraje takie jak: Niemcy, Holandia, Belgia czy Anglia.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację