Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Kraków – Zwrot i rozliczenie podatku z zagranicy – Niemcy, Holandia i Norwegia – Megatax.pl


Odzyskaj podatek z Niemiec, Holandii, Norwegii w Krakowie!

Szukasz biura zajmującego się rozliczaniem podatków zagranicznych? Chciałbyś skorzystać z usług na terenie Krakowa? Bardzo dobrze trafiłeś. Megatax.pl to sieć biur rachunkowych, które profesjonalnie zajmują się doradztwem i rozliczaniem podatków z takich krajów jak Niemcy, Holandia, Norwegia, Anglia, Belgia i wiele innych. Zapraszamy do naszego punktu w Krakowie.

Co nas wyróźnia na tle konkurentów?

- wykonujemy szybką i bezpłatną kalkulację

- nie pobieramy prowizji % - nie uzalezniamy wynagrodzenia od kwoty zwrotu

- rozliczamy równiez podatek w Polsce (PIT z załącznikiem ZG).

Wielu mieszkańców Krakowa wyjeżdża za granicę w poszukiwaniu pracy. Jeżeli jesteś jednym z nich, z pewnością powinna zainteresować Cię możliwość otrzymania zwrotu podatku, należnego osobom pracującym za granicą. Czemu warto się o to ubiegać? Przede wszystkim dlatego, że te pieniądze Ci się należą. Aby je otrzymać, trzeba jednak dość dobrze znać prawo podatkowe danego kraju, a także doskonale radzić sobie z językiem obcym. Jeżeli zależy Ci na tym, by otrzymać jak największy zwrot podatku z Holandii, Norwegii, Niemiec lub Anglii, a jednocześnie nie masz czasu i ochoty na formalności urzędowe, serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Nasza firma zajmuje się tym zagadnieniem profesjonalnie, więc możemy zapewnić Cię, że jesteśmy w stanie odzyskać dla Ciebie najwyższą możliwą kwotę. Kraków jest natomiast miastem, na którym szczególnie skupiamy naszą uwagę.

 

Rozliczenie zagranicznego podatku w Krakowie

 

Jak wiadomo, rozliczenie podatku z Holandii czy Niemiec to nie tylko możliwość uzyskania zwrotu, ale również obowiązek każdej osoby, która uzyskała dochód za granicą, w jednym z krajów Unii Europejskiej. Warto pamiętać, że po Twojej stronie leży zebranie wszystkich dokumentów i złożenie ich w odpowiednim czasie we właściwym oddziale. Z doświadczenia wiemy, że formalności podatkowe mogą zająć dużo więcej, niż początkowo przypuszczamy – zdarza się, że trzeba uzyskać dodatkowy dokument lub poprawić dane w źle zinterpretowanym formularzu. Z tego względu warto zaangażować w ten proces specjalistów, którzy zapobiegną ewentualnym nieścisłościom i przeprowadzą Cię przez niego szybko i gładko. Zwrot podatku z zagranicy może stanowić niebagatelną kwotę, o której otrzymanie warto zawalczyć. Jeśli przed rozliczeniem powstrzymuje Cię nieznajomość języka, przekaż to zadanie w ręce wyspecjalizowanych konsultantów.

 

Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Kraków bądź po prostu przebywasz w tym mieście i to tam chcesz rozwiązać sprawy podatkowe, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Oferujemy również rozliczenie podatku z Holandii, Niemiec czy innych krajów Unii Europejskiej, przeprowadzone w całości drogą internetową. To znaczne udogodnienie dla osób, które muszą załatwić sprawę wyjątkowo szybko bądź nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu. Twoje gotowe rozliczenie podatkowe z zagranicy przyślemy Ci za pośrednictwem poczty elektronicznej, tak, abyś mógł złożyć je w odpowiednim oddziale jak najszybciej.

Świadomi, że Polacy wciąż bardzo często wybierają pracę zarobkową za granicą, staramy się nie ograniczać swojej działalności do większych ośrodków miejskich, jak Kraków, i stale poszerzać wachlarz i zasięg terytorialny naszych usług. Potrzebując pomocy merytorycznej i praktycznej, wybierz wsparcie naszych konsultantów. Warunki finansowe współpracy, które oferujemy, są klarowne i konkurencyjne w odniesieniu do ofert innych firm.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację