Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Jelenia Góra – Zwrot podatku z Niemiec i Holandii – Megatax.pl


Mieszkańcy Jeleniej Góry nie od dziś wyjeżdżają do pracy za granicą. Jeżeli jesteś jednym z nich i szukasz firmy, która będzie w stanie odzyskać dla Ciebie zwrot podatku z Norwegii lub innego kraju europejskiego, dobrze trafiłeś. Zwrot podatku z Niemiec, Norwegii, Anglii lub Holandii to niejednokrotnie duże pieniądze, które – co tu dużo mówić – po prostu Ci się należą. Jednakże, aby je otrzymać, trzeba nie tylko dobrze znać prawo podatkowe, ale także mieć sporo czasu i doskonale władać językiem obcym danego kraju. Na szczęście nie musisz załatwiać tego osobiście. Jako firma doskonale wiemy o tym, że za pierwszym razem ubieganie się o zwrot podatku to nie lada wyzwanie, dlatego chętnie pomożemy Ci to załatwić i uzyskać maksymalną możliwą kwotę, jaką tylko da się z tego tytułu zdobyć. Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza mieszkańców miasta Jelenia Góra. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi konsultanci na pewno będą w stanie na nie odpowiedzieć.

 

Zwrot podatku z Niemiec i Holandii w Jeleniej Górze

 

Każda osoba podejmująca pracę za granicą musi liczyć się z faktem, że pewnego dnia przyjdzie jej rozliczyć się z urzędem podatkowym. Wiele osób, zwłaszcza te, które nie władają językiem w dostatecznym stopniu, obawia się stawienia czoła procesowi rozliczenia podatkowego z uwagi na problemy komunikacyjne. Obawy te są zupełnie niesłuszne. Zwrot podatku z Holandii czy Niemiec nie jest tak trudno uzyskać, jeśli skorzysta się z profesjonalnej pomocy specjalistów. Nasi konsultanci, dysponujący merytoryczną wiedzą popartą długoletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów podatkowych, pomogą Ci przejść przez cały proces. Wystarczy, że zgromadzisz niezbędne dokumenty, o których Cię poinformujemy – reszta pozostanie w naszej gestii. Naszemu profesjonalizmowi zaufały już tysiące Polaków, pracujących poza granicami kraju. Skontaktuj się z nami i dołącz do rzeszy zadowolonych Klientów, którzy uzyskali należny im zwrot bez problemów i zbędnych zmartwień. Potem pozostanie Ci już tylko zdecydować, na co przeznaczyć odzyskane pieniądze.

 

Ubieganie się o zwrot podatku z Niemiec zazwyczaj wiąże się z koniecznością zebrania niezbędnej dokumentacji, w tym kopii karty podatkowej „Lohnsteuerkarte" lub „Lohnsteuer bescheinigung" oraz dokumentu tożsamości. Przebrnięcie przez proces przygotowywania zeznania nierzadko przerasta naszych Klientów, którzy zwracają się do nas z prośbą o profesjonalną pomoc. Nic dziwnego – przepisy podatkowe bywają niezrozumiałe i skomplikowane, co sprawia, że ubieganie się o zwrot podatku jawi się jako czasochłonny i nerwowy proces. Zadbanie o profesjonalne wsparcie to nie zwykły wydatek, ale inwestycja. Umożliwia ona uzyskanie niemal stuprocentowej pewności, że otrzymamy należne nam pieniądze.

Nasza kancelaria gwarantuje pełne i niedrogie wsparcie w tym zakresie. Można naprawdę dużo zyskać! Zwracane kwoty zależą oczywiście od wysokości Twoich zarobków za granicą, jednak mówimy tu nawet o kilku tysiącach złotych! Zwróć się do nas i ciesz dodatkowymi pieniędzmi.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację