Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Brzesko - Zwrot podatku z Niemiec – Megatax.pl


Nikt nie ma chyba wątpliwości, że praca za granicą to współcześnie jeden z najlepszych pomysłów na duże pieniądze. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że może odzyskać podatek od pracy za granicą nie wychodząc z domu! Jeżeli chodzi o zwrot podatku z Holandii, Norwegii lub Niemiec, a także innych krajów Europy zachodniej, nierzadko chodzi o naprawdę duże pieniądze, które nie są trudne do uzyskania. Jednak, aby sobie z tym poradzić, trzeba nie tylko mieć dość dużo czasu, ale również doskonale znać język obcy oraz lokalne prawo podatkowe i skarbowe. Doskonale rozumiemy, że nie każdy ma czas, by się tym zająć, dlatego stworzyliśmy firmę, która profesjonalnie odzyskuje zwrot podatku dla naszych klientów. Oferujemy nie tylko szybką realizację każdego zlecenia, ale także możemy zapewnić, że odzyskamy dla Państwa maksymalną możliwą kwotę, jaka tylko jest do uzyskania. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i zadawania nam pytań. Niezależnie od tego, czy Twoim miastem jest Brzesko, czy nie, na pewno będziemy w stanie Ci pomóc i odzyskać dla Ciebie Twoje pieniądze.

 

Zwrot podatku z Niemiec w Brzesku

 

Zdarza się, że nieznajomość języka okazuje się dostateczną przeszkodą, by skutecznie zniechęcić osoby zarabiające legalnie za granicą do ubiegania się o zwrot podatku z Niemiec. Tymczasem, rozliczenie się to nie tylko szansa na uzyskanie dodatkowej kwoty, zasilającej domowy budżet, ale również obowiązek spoczywający na każdej osobie, która uzyskała zarobki na terenie danego państwa. Z tego względu warto zainwestować w profesjonalne wsparcie – zwłaszcza, jeśli jesteś osobą, która rozlicza dochód z Niemiec po raz pierwszy, a co za tym idzie, nie porusza się pewnie w kwestiach związanych z podatkami. Nasi konsultanci przeprowadzą Ci przez ten proces, począwszy od kompletowania dokumentów, aż po złożenie zeznania i uzyskiwanie zwrotu. Skontaktuj się  nami, by ustalić szczegóły. Jeśli brak Ci rozeznania w kwestiach podatkowych danego kraju, nie warto nadwyrężać nerwów – pomoc specjalistów nie jest kosztowna, a pomaga uzyskać pożądane rezultaty szybko i bezstresowo. Cały proces może przebiegać elektroniczne – zeznanie, zamiast tradycyjną pocztą, zostanie wysłane mailem, co znacznie przyspieszy proces uzyskiwania należnych Ci pieniędzy.

 

 

Aby uzyskać zwrot podatku z Niemiec, należy przedłożyć komplet dokumentów: kopię karty podatkowej „Lohnsteuerkarte" lub „Lohnsteuer bescheinigung" oraz dokumentu tożsamości, a także informacje o dojazdach do pracy i wypełniony druk EU-EWR. Wszystkie te elementy są podstawą do ubiegania się o nadwyżkę kosztów utrzymania pracownika. Resztą zajmiemy się my – przeprowadzimy Cię przez cały proces z pomocą zaufanego konsultanta. Jego wieloletnie doświadczenie i merytoryczna wiedza zapewnią Ci stuprocentową gwarancję powodzenia. Chętnie pomagamy mieszkańców mniejszych miast, takich jak Brzesko, w uzyskiwaniu należnych im kwot. Skontaktuj się z nami, by skonsultować szczegółowe warunki współpracy. Pamiętaj, że inwestycja w profesjonalną asystę przy rozliczeniu podatkowym to zazwyczaj jedynie marginalny procent pieniędzy, które otrzymasz w związku ze zwrotem podatku.

 

 

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację