Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Zamość – Zwrot podatku z zagranicy – Holandia – Megatax.pl


Pracujesz lub pracowałeś za granicą? Czy wiesz, że nawet kilka tygodni przepracowane w Niemczech, Norwegii lub Anglii upoważnia Cię do złożenia wniosku o zwrot podatku? Dowiedz się, jak możesz to zrobić, by odzyskać swoje pieniądze! Ile możesz dostać? To oczywiście zależy od tego, w jaki sposób i jak długo pracowałeś, a przede wszystkim – jak wiele podatku zapłaciłeś. Kwoty mogą być różne, ale na ogół są wysokie. Problem w tym, że aby otrzymać zwrot podatku z Anglii, Norwegii lub Holandii trzeba znaleźć i złożyć odpowiedni wniosek w obcym języku urzędowym. A gdyby tak ktoś załatwił wszystko za Ciebie? Jeżeli chcesz, nasza firma odzyska dla Ciebie zwrot nadpłaconego podatku, dzięki czemu dostaniesz na konto maksymalną możliwą kwotę i unikniesz wszelkich formalności. Doskonale rozumiemy, że zmaganie się z urzędami to coś, czego Polacy nie cierpią. Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Zamość, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, a na pewno będziemy w stanie odzyskać dla Ciebie pieniądze.

 

Zwrot zagranicznego podatku z Holandii w Zamościu

 

Rozliczenie podatkowe jest czynnością, którą należy wykonać zaledwie raz w roku, ale mimo to u wielu osób wywołuje zniechęcenie. W przypadku, gdy musisz rozliczyć się z pracy poza granicami kraju, pojawia się również czynnik językowy, który może być znacznym utrudnieniem przy okazji prób zebrania odpowiednich dokumentów i zrozumienia poszczególnych elementów formularza rozliczeniowego. Zwrot podatku z zagranicy z pewnością Ci przysługuje, ale niestety to Ty masz obowiązek zająć się formalnościami, prowadzącymi do jego uzyskania. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest polskie miasto, na przykład Zamość, a do pracy zagranicznej wybierasz się sezonowo, zapewne możesz mieć problem w sprawnym poruszaniu się w zakresie zagranicznych przepisów podatkowych.

 

Podobnie jak w przypadku zarobków uzyskanych w Polsce, przychód z Holandii czy innego kraju Unii Europejskiej musi zostać rozliczony – ten obowiązek spoczywa na każdej zatrudnionej legalnie osobie, otrzymującej wypłatę. Warto więc skonsultować się z nami w kwestii rozliczenia, nawet jeśli w pracy poza granicami kraju spędziłeś zaledwie kilka miesięcy. Zwrot podatku może być kłopotliwy dla osób nieznających języka zarówno ze względu na komunikowanie się w urzędach, jak również wypełnianie wniosku i kompletowanie dokumentacji. Jako specjaliści w dziedzinie przepisów podatkowych, przeprowadzimy Cię przez cały proces rozliczenia, od zebrania odpowiednich dokumentów po uzyskanie zwrotu. Dlaczego warto zainwestować w profesjonalną pomoc? Nie kosztuje ona wiele – zazwyczaj to marginalna część uzyskanej w procesie rozliczenia kwoty pochodzącej z nadpłaty kosztów uzyskania przychodów. Oszczędza natomiast naszemu Klientowi niepotrzebnego stresu związanego z nieprawidłowym wypełnieniem wniosku i problemami komunikacyjnymi. Jeśli wciąż nie masz pewności, czy potrzebujesz pomocy przy ubieganiu się o zwrot podatku, nie martw się – pomożemy Ci na każdym etapie procesu. Podatki to zawiłe zagadnienie – z nami wszystko stanie się klarowne, a Ty uzyskasz należną kwotę.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację