Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Rybnik – Zwrot podatku z Holandii – Megatax.pl


Zwrot podatku z Holandii w Rybniku

Znalazłeś naszą stronę, poszukując w internecie informacji na temat zwrotu podatku z Holandii? Mieszkasz w Rybniku lub jego okolicach i pracowałeś za granicą? To świetnie się składa, bo na prawie podatkowym znamy się jak mało kto. Duże pieniądze, oferowane przez zagraniczne firmy, przyciągają nie tylko mieszkańców Rybnika, ale całej Polski. Jeżeli zatem masz za sobą epizod pracy za granicą albo wciąż pracujesz w ten sposób, możesz odzyskać część nadpłaconego podatku. Być może nie byłeś świadomy faktu, że najprawdopodobniej przysługuje Ci prawo do zwrotu części holenderskiej daniny, jaką pracując tam, automatycznie przekazałeś holenderskiemu fiskusowi. O ile oczywiście pracowałeś tam w pełni legalnie, a Twój pracodawca właściwe kwoty przesyłał do tamtejszego Belastingdienst, stanowiącego analogię polskiego Urzędu Skarbowego. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że zwrot podatku z Anglii lub Norwegii, a także z Niemiec oraz Holandii i innych krajów Europy zachodniej, to niekiedy bardzo duże kwoty.

Nierozliczony holenderski podatek to niemiłe konsekwencje

Jeśli wróciłeś do kraju i nadal zastanawiasz się, czy warto dopełnić formalności, by uzyskać zwrot podatku z Holandii w Rybniku, to pamiętaj, że rozliczenie nie jest przywilejem. To Twój obowiązek! Brak rozliczenia podatku może skutkować wysokimi karami dochodzącymi do kilku tysięcy euro. Łatwo policzyć, że małe zaniedbanie może być bardzo dotkliwe dla domowego budżetu. Z drugiej strony – po co płacić kary, jeśli można dopełnić kilku formalności i w dodatku dostać zwrot pieniędzy? Warto się o nie ubiegać, chociaż ta procedura wymaga zarówno biegłej znajomości języka urzędowego danego państwa, a także znajomości prawa podatkowego. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zwrot podatku z Niemiec, Holandii oraz innych krajów europejskich jest dla naszej firmy główną sferą działalności. Pragniemy Cię zapewnić, że nasze doświadczenie pozwala nam na odzyskiwanie maksymalnych kwot, jakie są możliwe, a cała procedura przebiega szybko i bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu z nami zarówno osoby, które są w jakiś sposób związane z miastem Rybnik, ale również mieszkańców całego kraju, którzy pracowali za granicą i pragną odzyskać część nadpłaconego przez siebie podatku.

Pomożemy odzyskać podatek w Rybniku i okolicach

Nie ma potrzeby organizowania wycieczki do holenderskiego Urzędu Skarbowego tylko po to, by załatwić kwestie podatkowe. Wszystkie sprawy możesz rozwiązać na miejscu, z naszą pomocą i przy dobrej kawie. Nie będziemy ukrywać, że przeciętna kwota zwrotu wynosi około 3000 PLN. Warto więc zaplanować sobie wizytę w naszym biurze. Do rozliczenia podatku z Holandii w rodzinnym Rybniku będzie potrzebna Jaaropgaaf lub Jaaropgave. Jest to taki odpowiednik naszego PITu, czyli holenderska karta podatkowa. Twój pracodawca powinien Ci ją przekazać na początku kolejnego roku podatkowego, ale jeśli tego nie zrobił, to pomożemy w załatwieniu potrzebnych papierów. Warto też wiedzieć, że jeśli przebywałeś zagranicą, a Twój partner został w Polsce, przysługuje Ci dodatkowa kwota zwrotu z tytułu rozłąki. Jeżeli zatem masz problem z dopełnieniem formalności albo nie wiesz, czy na pewno jesteś prawidłowo rozliczony – przyjdź do nas. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i będziesz mógł spać spokojnie. Zapraszamy.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację