Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Przemyśl – Zwrot podatku z Holandii – Megatax.pl


Odzyskaj podatek z zagranicy w Przemyślu

Jeśli trafiłeś na naszą stronę, to zapewne, podobnie jak wielu naszych rodaków, pracowałeś zagranicą. Wracając do kraju z Holandii masz możliwość uzyskania zwrotu części holenderskiego podatku, o ile tylko Twój pracodawca odprowadzał odpowiednie kwoty do Belastingdienst, czyli tamtejszego odpowiednika polskiego Urzędu Skarbowego. Oczywiście nie musisz fatygować się za granicę, by załatwić niezbędne formalności. W naszym biurze załatwisz wszelkie formalności związane z odzyskaniem podatku zagranicznego. Rozliczymy Twój podatek zarówno za granicą jak i w Polsce, dzięki czemu mozesz czuć się bezpiecznie z przekonaniem, ze dochowałeś wszelkich obowiązków podatkowych. Jeżeli uważasz, że procedury zwrotu zajmują dużo czasu i są nieopłacalne, to od razu wyprowadzamy Cię z błędu. Przeciętnie – według statystyk – na Twoje konto może wrócić ponad 3000 polskich złotych za jeden rok podatkowy. Warto pamiętać, że rozliczenie z holenderskim Urzędem Skarbowym jest obowiązkowe, a niedopełnienie formalności może wiązać się z wysoką karą. Zgłoś się do Przemyśla po bezpłatną kalkulację podatkową. Gwarantujemy, ze będziesz zadowolony z naszych usług. 

Rozliczenie podatku z Holandii w Przemyślu 

Praca za granicą to ogromna szansa nie tylko na duże pieniądze, ale również poznanie świata. Czy wiesz, że jeśli pracowałeś w Anglii, Holandii, Norwegii lub Niemczech należy Ci się zwrot podatku? Sprawdź jak go odzyskać! Ubieganie się o zwrot podatku to standardowa procedura, jednak za pierwszym razem może ona przysporzyć niemałych trudności, ponieważ aby otrzymać pieniądze, trzeba nie tylko poprawnie wypełnić napisany w obcym języku wniosek, ale niekiedy również kontaktować się z urzędem w celu dopełnienia formalności prawnych. Jeżeli nie masz czasu na zajmowanie się formalnościami, a jednak zależy Ci na możliwości odzyskania części pieniędzy, skontaktuj się z nami. Przede wszystkim, by uzyskać zwrot podatku z Holandii w Przemyślu będziesz potrzebował tzw. Jaaropgaaf lub Jaaropgave, czyli po prostu holenderskiej karty podatkowej. Pracodawca winien Ci ją wydać po 31 grudnia za miniony rok podatkowy. Jeżeli jakimś cudem nie otrzymałeś tego dokumentu, to nic straconego – pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności i odzyskamy go. Jeżeli to Ty pracowałeś zagranicą, natomiast Twój współmałżonek pozostawał w Polsce, z przyjemnością pomożemy Ci uzyskać dodatkowy zwrot z tytułu rozłąki z partnerem. Należy zaznaczyć, że tutaj niezbędne są dodatkowe formalności, m.in. partner musi posiadać numer SOFI/BSN, jednakże we wszystkim Ci pomożemy.

Profesjonalne biuro podatkowe – Przemyśl

Jeżeli nadal czekasz i zastanawiasz się, czy przysługuje Ci jakikolwiek zwrot podatku ze względu na pracę poza granicami kraju albo nie wiesz, czy wszelkie kwestie podatkowe z holenderskim fiskusem masz już załatwione – nie wahaj się i przyjdź do nas. Pamiętaj, że brak faktycznego rozliczenia (nawet jeśli w teorii przysługiwałby Ci zwrot!) może wiązać się z dotkliwymi karami. Nasza firma chętnie podejmie się odzyskania części nadpłaconego podatku między innymi z Anglii, Holandii, Niemiec i Norwegii. Setki zadowolonych klientów mówią same za siebie. Przemyśl jest jednym z wielu miast, gdzie szukamy klientów. W naszym biurze możesz liczyć na porady fachowców z zakresu:

  • - rozliczeń podatku holenderskiego,
  • - odzyskania należnego zwrotu podatku z Holandii,
  • - kwestii uzyskania niezbędnych dokumentów,
  • - rozliczeń ze współmałżonkiem.

Jeżeli pochodzisz z tego miasta lub mieszkasz tam, zapraszamy do skontaktowania się z którymś z naszych konsultantów, którzy na pewno wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z procedurą i formalnościami.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację