Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Poznań - Zwrot i rozliczenie podatku z zagranicy - Holandia i Niemcy – Biuro podatkowe Megatax.pl


Jak tanio i szybko odzyskać zwrot podatku z zagranicy? Jakie dokumenty trzeba wypełnić, by otrzymać najwyższą możliwą kwotę? Czy trzeba znać język i prawo podatkowe? Te pytania pojawiają się w sieci praktycznie każdego dnia. Nie jest to zaskoczeniem, dlatego że wielu Polaków pracuje za granicą, a zwrot podatku z Niemiec, Anglii, Holandii lub Norwegii to z pewnością atrakcyjna kwota, o którą warto powalczyć. Niestety jej otrzymanie wymaga znalezienia odpowiedniego formularza i poprawnego wypełnienia go, co nie jest możliwe bez znajomości języka i przepisów podatkowych. A gdyby tak ktoś załatwił formalności za Ciebie? Jeśli chcesz otrzymać wysoki zwrot podatku, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci podatkowi mają bogate doświadczenie i na pewno będą w stanie uzyskać dla Ciebie gotówkę szybko i sprawnie. Korzystając z naszej pomocy, unikniesz mnóstwa formalności. Działamy na terenie całego kraju, oferując naszą pomoc przede wszystkim mieszkańcom dużych miast, wśród których prym wiedzie Poznań oraz okolice.

 

Zwrot podatku z Holandii i Niemiec – Poznań

 

Choć Poznań jest jednym z największych polskich miast, emigracja zarobkowa jest wśród jego mieszkańców popularnym sposobem na podreparowanie budżetu, a nawet – na życie. Ze względu na bliskość niemieckiej granicy, Poznaniacy często wybierają zachodniego sąsiada jako potencjalnego pracodawcę. Nic dziwnego – polscy pracownicy są cenieni za granicą z uwagi na wysokie kompetencje i pracowitość. Praca zagraniczna.

 

Rozliczenie zagranicznego podatku w Poznaniu

 

Niezależnie od tego, czy Twoje zarobki pochodzą z Niemiec, Holandii czy też innego kraju europejskiego, nasi konsultanci, zaznajomieni z tamtejszymi przepisami podatkowymi, pomogą Ci przeprowadzić rozliczenie podatku zgodnie ze wszystkimi normami i uzyskać najwyższą możliwą kwotę zwrotu. Niezależnie od tego, czy Twoim miejscem zamieszkania jest Poznań, czy też na stałe mieszkasz za granicą, wspomożemy Cię w przygotowaniu zeznania lub jego korekty. Proces przeprowadzamy również drogą elektroniczną.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację