Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Ostrołęka – Zwrot podatku z zagranicy – Megatax.pl


Czy wiesz, że jeżeli pracujesz za granicą, to masz możliwość ubiegania się o zwrot podatku? W przypadku takich krajów, jak Anglia, Norwegia, Niemcy oraz Holandia można w ten sposób uzyskać całkiem sporą kwotę gotówki. Dlaczego warto starać się o te pieniądze? Przede wszystkim dlatego, że Ci się należą. Ważną sprawą jest również to, że nie jest to aż takie trudne, jakby się na pierwszy rzut oka wydawało. Niestety, złożenie odpowiedniego wniosku wymaga znajomości języka urzędowego danego państwa oraz dość dobrej orientacji w realiach przepisów podatkowych. Okazuje się więc, że aby otrzymać zwrot podatku z Anglii, Norwegii, Niemiec lub Holandii trzeba się sporo nauczyć, a i tak wiele rzeczy może pójść nie tak. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego chętnie załatwimy wszystko za Ciebie i uzyskamy dla Ciebie najwyższy dostępny zwrot podatku z Norwegii lub Holandii szybko i sprawnie. Wśród miast, w których aktywnie działamy, jest między innymi Ostrołęka. Niezależenie od tego, czy stamtąd pochodzisz, czy tam akurat mieszkasz, możesz skontaktować się z naszym przedstawicielem, który na pewno Ci pomoże.

 

Jeśli pracujesz za granicą, zapewne jesteś świadomy, jak dużo energii  i czasu pochłaniają wszelkiego rodzaju formalności – zwłaszcza, jeśli brak Ci dostatecznych kompetencji językowych, by pewnie poruszać się w urzędach i rozszyfrowywać formularze. Rozliczenie podatkowe jest jednak jednym z elementów życia za granicą, którego nie możesz uniknąć. Nie oznacza to jednak, że złożenie zeznania to jedynie przykry obowiązek – sfinalizowanie całego procesu wiąże się bowiem zazwyczaj z korzyściami finansowymi. Posiadasz prawo do zwrotu podatku z zagranicy – zadbaj o to, by uzyskać go z uwzględnieniem wszystkich przysługujących Ci ulg i zasiłków rodzinnych. Jeśli przerażają Cię formalności w obcym języku lub po prostu dysponujesz niedostateczną ilością czasu, by zająć się wszystkimi formularzami i liczeniem kwot – wybierz wsparcie profesjonalnej firmy. Nasi konsultanci specjalizują się w przepisach podatkowych z różnych krajów UE, a ich doświadczenie pozwoli rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane przypadki.

 

Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Ostrołęka, skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli, by uzyskać pomoc w zakresie rozliczenia podatkowego. Oferujemy usługi także Klientom, którzy na stałe mieszkają za granicą lub nie mają możliwości powrotu do kraju, a czas zmusza ich do jak najszybszego przygotowania zeznania podatkowego. W takim przypadku całość procesu rozliczeniowego może zostać przeprowadzona drogą elektroniczną. Jeśli chcesz odzyskać zwrot podatku z zagranicy, współpraca z firmą wyspecjalizowaną w prawie podatkowym to najlepsza możliwa decyzja – zwłaszcza, jeśli rozliczasz się po raz pierwszy. Za usługi pobieramy stałe wynagrodzenie, co oznacza, że nie musisz obawiać się naliczenia prowizji od wysokości Twojego zwrotu. Z tego względu współpraca z nami zawsze jest korzystna dla Klienta. Uzyskanie pieniędzy jest warte inwestycji – często kwoty uzyskane z Holandii, Norwegii czy Niemiec są znacznym odciążeniem dla domowego budżetu. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły współpracy i poczyń pierwszy krok do odzyskania należnej Ci kwoty.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację