Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Lublin – Rozliczenie podatkowe i zwrot podatku z zagranicy – Holandia i Niemcy – Biuro rozliczające Firma Megatax.pl


Odzyskaj podatek z zagranicy w Lublinie.

 

Jesteś z Lublina i chciałbyś starać się o zwrot podatku z zagranicy, np. z Niemiec, Holandii, Anglii, Norwegii? Bardzo dobrze trafiłeś. Megatax.pl to ogólnopolskie biuro podatkowe i firma rozliczająca, która posiada punkt obsługi również w Lublinie. Możesz zgłosić się do naszego punktu, gdzie otrzymasz bezpłatną kalkulację podatkową i niezbędne informacje dotyczące Twojego zwrotu podatku z zagranicy. Sprawą zajmiemy się kompleksowo - od podatku w Polsce po odzyskanie podatku za granicą. Zlecając nam rozliczenie podatku możesz być spokojny. Zapraszamy do naszego punktu w Lublinie po bezpłatną kalkulację. Odbierz swój zwrot podatku!

 

Wyjazd do pracy za granicą to finansowo wielka szansa. Jednak otrzymane wynagrodzenie to nie wszystko, co możemy zyskać – warto postarać się również o zwrot nadpłaconego podatku, czyli dodatkowe – niemałe często – pieniądze. Pracując w Anglii, Holandii, Niemczech lub Norwegii, możesz liczyć na atrakcyjny zwrot podatku, w którego otrzymaniu pomaga nasza firma rozliczająca. Okazuje się jednak, że jego uzyskanie to niejednokrotnie nie lada wyzwanie, bo korespondencja urzędowa i poznanie przepisów wymaga nie tylko czasu, ale również doskonałej znajomości języka obcego kraju, w którym mieliśmy okazję pracować. Zajmujemy się rozliczeniem podatkowym z zagranicy od dawna i doskonale rozumiemy cele i potrzeby naszych klientów. Wiemy, że zależy Ci przede wszystkim na szybkim i bezproblemowym rozwiązaniu. Jeżeli pochodzisz z Lublina i chcesz otrzymać zwrot podatku, zapraszamy! Doświadczenie naszych przedstawicieli to gwarancja, że uzyskasz maksymalny możliwy zwrot podatku. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania z tym związane, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem naszej firmy rozliczającej.

Rozliczanie zagranicznego podatku w Lublinie

Jeśli ubiegasz się o zwrot podatku z zagranicy, ale nie masz pewności, czy zebrane dokumenty są wystarczające do sfinalizowania procesu, skorzystaj z profesjonalnego doradztwa. Nasi konsultanci, dzięki swojej specjalistycznej wiedzy, sprawią, że rozliczenie podatku z Niemiec, Holandii czy innego kraju europejskiego będzie znacznie łatwiejszym procesem. Pierwszym, najważniejszym krokiem, który umożliwi Ci ubieganie się o zwrot podatku z zagranicy, jest skompletowanie odpowiedniego zestawu dokumentów, które będą stanowiły podstawę rozliczenia. Resztę możesz powierzyć nam. Niezależnie od tego, czy Twoim miejscem zamieszkania jest Lublin, czy też inne polskie miasto, konsultanci naszej firmy rozliczającej podatek chętnie wspomogą Cię w procesie rozliczeniowym i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zainwestuj w profesjonalne wsparcie dysponujących merytoryczną wiedzą specjalistów, by upewnić się, że Twoje zeznanie podatkowe z pracy zagranicą przygotowane jest właściwie i gwarantuje Ci dostęp do wszystkich należnych ulg.

 

Oferujemy usługi podatkowe dla Polaków pracujących za granicą. Specjalizujemy się w rozliczeniach rocznych i korektach podatkowych dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych w Norwegii. W naszej ofercie znajdują się również inne kraje takie jak: Niemcy, Holandia, Belgia czy Anglia.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację