Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Leszno - Zwrot podatku z Niemiec – Megatax.pl


Odzyskaj podatek z zagranicy w Lesznie! Anglia, Norwegia, Holandia, Niemcy i inne kraje. 

Nie czekaj i juz dziś zgłoś się po swój zwrot podatku do naszego biura w Lesznie. Zgłoś się z dokumentem podatkowym od pracodawcy, a otrzymasz bezpłatną kalkulację podatkową. Jeśli będziesz miał jakieś pytania to otrzymał pełną informację przed podpisaniem umowy. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który od lat odzyskuje podatki dla Polaków pracujących za granicą. 

Zgłoś się do biura w Lesznie juz dziś! 

Pracujesz lub pracowałeś za granicą, na przykład w Niemczech lub Anglii? Jeżeli tak, to możesz odzyskać nadpłacony przez siebie podatek, uzyskując dodatkowe pieniądze, które w innym wypadku niestety po prostu przepadną. Czemu to tak ważne? Prawda jest taka, że te pieniądze Ci się należą. Zwrot podatku przysługuje każdemu, wystarczy jedynie złożyć odpowiednie dokumenty, by go otrzymać. Jednak, aby to zrobić, trzeba spełnić wymogi formalne i znać język na tyle dobrze, by swobodnie poradzić sobie z korespondencją urzędową, co zajmuje również masę czasu. Jeżeli zależy Ci na pieniądzach i chcesz otrzymać zwrot podatku z Anglii, Niemiec, Holandii lub Norwegii, a jednocześnie nie masz na to czasu, skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy Ci odzyskać pieniądze z pracy za granicą. Jednym z miast, w których pracujemy, jest Leszno. Jeżeli mieszkasz lub pracujesz właśnie tam, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który z pewnością rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania.

 

Praca za granicą cieszy się niezmienną popularnością wśród Polaków z uwagi na możliwość szybkiego podreperowania domowego budżetu. Niektórzy decydują się na stałą emigrację zarobkową ze względu na lepsze stawki i korzystniejsze ulgi i zasiłki rodzinne, jakie przysługują im za granicami kraju. W przypadku, gdy zarobki w państwie docelowym emigranta stanowią większość jego rocznego dochodu, zazwyczaj ma on prawo do dodatkowych ulg podatkowych. Warto jednak pamiętać, że należy rozliczyć się za granicą nawet w przypadku, gdy zarobek był sezonowy, co oznacza spędzenie poza Polską maksimum kilku miesięcy. Nawet w takiej sytuacji złożenie zeznania podatkowego to Twój obowiązek – ale również i szansa.  Zwrot podatku z Niemiec może okazać się naprawdę sporą kwotą, będącą niebagatelnym zastrzykiem gotówki dla Twojego portfela.

 

Jak prawidłowo rozliczyć podatek z Niemiec, by uzyskać najwyższą możliwą kwotę zwrotu? Przede wszystkim, należy skompletować niezbędne dokumenty, które upoważniają Cię do otrzymania zwrotu, w tym kartę podatkową zawierającą roczne zestawienie dochodów, dostarczaną przez pracodawcę. Pozostałe kroki warto powierzyć zaufanej firmie, która specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych poza granicami kraju. W ten sposób oszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu, zapewniając 100% gwarancji, że zwrot podatku będzie najwyższym, jaki Ci przysługuje. Nasza firma przeprowadzi Cię przez proces rozliczenia, przygotowując staranne zeznanie podatkowe. Atrakcyjna cena naszych usług sprawia, że cieszą się popularnością zarówno wśród osób, które składają dokumenty za granicą po raz pierwszy, jak i tych, którzy potrzebują korekty lub sprawdzenia przygotowanego rozliczenia. Nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego – cena poszczególnych usług jest ustalona z góry, co jest bardziej korzystnym rozwiązaniem dla Klientów. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Leszno lub okolice, skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły i sposób współpracy. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów także w kontekście kanału komunikacji – cały proces może być przeprowadzony drogą elektroniczną.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację