Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Jak odzyskać podatek


hol1

Pracowałeś na terenie Holandii i chciałbyś starać się o zwrot podatku?

 

Nasza firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych dla Polaków pracujących za granicą. Posiadamy kompetentny zespół, który z przyjemnością zajmie się Twoim rozliczeniem podatkowym. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przekażesz dokumenty do bezpłatnej analizy.

 

Aby rozliczyć się z podatku potrzebujesz podstawowych dokumentów, które wymienione są w WYMAGANE DOKUMENTY.

Obsługujemy Klientów z całej Polski. Możesz załatwić wszelkie formalności on-line lub zgłosić się do naszego punktu obsługi klienta. Gwarantujemy profesjonalne podejście do sprawy i miłą obsługę.

Jesteśmy wysoko ocenianią firmą. Zobacz oceny w rankingu firm rozliczających podatek z zagranicy

 

 Biuro podatkowe – Holandia

 

Wiele osób, które mają za sobą epizod pracy w jednym z najpopularniejszych wśród Polaków kraju pod kątem zarobków, zadaje sobie pytanie – jak odzyskać podatek z Holandii? Perspektywa mierzenia się z biurokracją może wydawać się zniechęcająca, zwłaszcza, jeśli nie znasz języka w dostatecznym stopniu. To właśnie niedostateczne kompetencje językowe, wraz z nieznajomością zagranicznych przepisów podatkowych, stanowią najczęstszy powód odwlekania rozliczenia na ostatnią chwilę. Tymczasem, późne wypełnienie dokumentacji może być powodem opóźnienia w otrzymaniu zwrotu podatku i stresu, związanego z dopełnieniem wszystkich formalności. Jeśli czujesz, że potrzebujesz praktycznego i merytorycznego wsparcia, zgłoś się do nas jak najszybciej.

 

Przeprowadzimy Cię przez cały proces ekspresowo, zapewniając jak najszybszą wypłatę nadpłaty kosztów uzyskania przychodu. Jako szanowane biuro podatkowe, pomogliśmy niezliczonej ilości Klientów w odzyskaniu kwoty należnej im z tytułu pracy w Holandii. Nasze wynagrodzenie jest stałe – zależy wyłącznie od rodzaju wykonywanej usługi. Nie musisz się obawiać, że pobierzemy procent od uzyskanej w toku rozliczenia kwoty zwrotu. Żadnych ukrytych kosztów i oprocentowań – zaufanie naszych Klientów to podstawa. Dostosowując się do wszystkich możliwych wymagań, oferujemy nie tylko doradztwo w różnych miastach Polski, ale również za pośrednictwem Internetu. Jeśli nie masz możliwości odwiedzenia kraju lub po prostu zależy Ci na czasie, cały proces przeprowadzimy drogą elektroniczną.

 

By odzyskać podatek z Holandii potrzebne Ci będą: odrobina czasu i dokumenty, niezbędne do dokonania rozliczenia. Warto wybrać wiarygodne biuro podatkowe, które do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i pomaga rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy związane z ubieganiem się o zwrot podatku. Nasza firma dba o swoich Klientów, odpowiadając na każde ich pytania i rozwiewając wątpliwości, dotyczące procesów związanych ze złożeniem zeznania podatkowego. Zarabiając w zachodnich krajach europejskich, kwoty przychodu są zazwyczaj znacznie większe niż w przypadku rodzimych zarobków. To wiąże się również z wyższą stawką przysługującego Ci zwrotu. Nawet jeśli brak Ci czasu, by mierzyć się z formalnościami, warto skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy, który zrobi to za Ciebie. Kwota, którą zainwestujesz w profesjonalne wsparcie, będzie stanowiła zaledwie niewielki procent pieniędzy, które otrzymasz jako zwrot nadpłaconego podatku. Skontaktuj się z nami, by uzyskać specjalistyczną pomoc. Nasi konsultanci dysponują wiedzą, zdobywaną w toku prowadzenia tysięcy procesów rozliczeń podatkowych. Ich wieloletnie doświadczenie skutkuje bezbłędną znajomością przepisów podatkowych w krajach UE, będących częstymi destynacjami emigracji zarobkowej Polaków.

 

Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak uzyskać zwrot podatku z Holandii, rozważ inwestycję w profesjonalne wsparcie. Wybierając pomoc konsultanta, oszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu i upewnisz się, że zwrot podatku, o który się ubiegasz, osiągnie najwyższą możliwą kwotę.

obliczrotator_3

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację