Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Zwrot podatku z Anglii, Niemiec, Holandii i Norwegii – Nowy Sącz


Jeżeli miastem, z którego pochodzisz, jest Nowy Sącz, a Tobie zdarzyło się ostatnimi czasy pracować za granicą, to z pewnością powinna zainteresować Cię możliwość otrzymania zwrotu podatku od pracy poza granicami Polski. Szansa uzyskania zwrotu podatku z Anglii, Norwegii oraz innych krajów europejskich jest z pewnością dużą szansą na dodatkowe pieniądze. Jednakże, aby odzyskać pieniądze z tego tytułu, trzeba nie tylko dobrze orientować się w obowiązujących w danym kraju przepisach podatkowych, lecz również bardzo dobrze władać językiem. Tutaj oferujemy naszą pomoc. Od wielu lat odzyskujemy dla naszych klientów zwrot podatku z Niemiec, Norwegii oraz Anglii i Holandii. Nasze doświadczenie jest gwarancją, że odzyskamy dla Ciebie maksymalną możliwą kwotę, a cała procedura zostanie załatwiona szybko, bez zbędnych formalności i zbędnego zaangażowania Twojej osoby. Zapraszamy do współpracy nie tylko osoby z Nowego Sącza, lecz również wszystkich zainteresowanych możliwością otrzymania zwrotu podatku z tytułu pracy za granicą, którzy chcą to załatwić szybko i bezproblemowo

 

Zwrot podatku z Holandii i Niemiec – Nowy Sącz

 

Wiele osób, pracujących za granicą, zostawia rozliczenie podatku na ostatnią chwilę ze względu na obawy związane z nieznajomością języka i poziomem trudności podatkowych przepisów. Tymczasem to najgorszy możliwy wybór – zeznanie warto złożyć jak najwcześniej, by uniknąć wydłużonego okresu czekania na zwrot podatku i uniknąć sytuacji, w której spóźnimy się z rozliczeniem.  Niezależnie od tego,czy Twoje dochody pochodzą z Niemiec, Norwegii czy innego kraju, będącego popularną destynacją zarobkową polskich pracowników, szybkie uporanie się z zeznaniem zawsze procentuje. Jeśli jednak zostawiłeś tę czynność na ostatnią chwilę, nie musisz niczego się obawiać – przekaż to zadanie w nasze ręce. W bezproblemowy i ekspresowy sposób zajmiemy się Twoim rozliczeniem, gwarantując najwyższy możliwy zwrot podatku. Wystarczy, że zgromadzisz niezbędne dokumenty, ta kie jak kopia dokumentu tożsamości, karta podatkowa oraz informacje o dojazdach.

 

Rozliczenie zagranicznego podatku w Nowym Sączu

 

Pamiętaj, że zwrot podatku z zagranicy, będący sumą nadwyżki kosztów uzyskania przychodów oraz ulg i rozliczeń, przysługuje każdemu pracownikowi. Nikt jednak nie zadba o to, byś go otrzymał – w Twojej gestii leży zebranie odpowiedniej dokumentacji,wyliczenie poszczególnych kosztów i składek oraz prawidłowe wypełnienie wniosku i złożenie go w odpowiedniej placówce. Jeśli nie czujesz się na siłach, by zmierzyć się z przepisami podatkowymi, ze względu na stawianie pierwszych kroków w danym kraju lub nieznajomość języka, skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Dostosujemy sposób kontaktu i przesłania gotowego zeznania do Twoich potrzeb – cały proces może odbyć się drogą internetową. Niezależnie, czy Twoim miejscem aktualnego pobytu jest Nowy Sącz, czy inne miejsce w Polsce lub za granicą, pomożemy Ci uzyskać należny zwrot. Proces załatwiania formalności za pomocą Internetu to dogodne rozwiązanie dla osób, które dysponują niewielką ilością czasu lub nie mają możliwości odwiedzenia Polski. Wybór pomocy specjalistów to inwestycja – pomoże Ci zmaksymalizować należny zwrot podatku, a stres zredukować do minimum.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację