Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Zwrot podatku z Anglii, Niemiec, Holandii i Norwegii – Piła


Praca na terenie Europy Zachodniej i Skandynawii to dla wielu Polaków wyjątkowa szansa na niemałe pieniądze. Jednak gotówka otrzymana od pracodawcy to nie wszystko – warto również postarać się o możliwy zwrot podatku. W praktyce zwrot podatku z Anglii, Holandii, Norwegii i Niemiec to niemała kwota, która z pewnością może stanowić pokaźny zastrzyk gotówki dla portfela każdego Polaka. Aby ją otrzymać, trzeba jednak poznać podstawy lokalnego prawa podatkowego, co nie jest możliwe, jeśli nie znamy odpowiednio dobrze danego języka obcego. Nie musisz jednak załatwiać wszystkiego samodzielnie. Nasza firma specjalizuje się w tym od wielu lat, dlatego chętnie uzyskamy dla Ciebie najwyższy możliwy zwrot podatku z Holandii lub Norwegii szybko i sprawnie. Jeżeli zależy Ci na wysokim świadczeniu i niewielu formalnościach, to doskonale trafiłeś. Bogate doświadczenie naszych ekspertów podatkowych daje pewność, że dostaniesz wysoką kwotę. Zapraszamy mieszkańców miasta Piła i nie tylko.

 

Pracujesz za granicą na stałe? A może często wybierasz się do Niemiec lub Holandii, by pracować sezonowo? Niezależnie od tego, jak duży procent Twoich zarobków stanowią te pochodzące spoza granic kraju, rozliczenie podatkowe jest Twoim obowiązkiem. To jednak nie tylko przykra konieczność, ale również szansa na dodatkowy przypływ gotówki. Każdorazowe rozliczenie wiąże się bowiem z możliwością uzyskania kwoty, zwracanej z nadpłaty kosztów uzyskania przychodu.

 

Aby otrzymać zwrot podatku z Holandii, Niemiec czy innego kraju europejskiego, będącego popularną destynacją pośród emigrantów zarobkowych, najważniejsze jest skompletowanie odpowiedniego zestawu dokumentów. Pozwoli on na uzyskanie pełnej przysługującej Ci sumy, a jednocześnie będzie stanowić wiarygodne podparcie przygotowanego zeznania w razie wątpliwości urzędników. Wielu naszych Klientów, zwłaszcza tych, którzy rozliczają się za granicą po raz pierwszy, ma wiele wątpliwości, dotyczących sposobu rozliczenia się i meandrów obcojęzycznych przepisów. Dlatego warto oszczędzić sobie stresu i, za niewielką sumę, zapewnić profesjonalne wsparcie w przygotowywaniu zeznania podatkowego.

 

Aby otrzymać zwrot podatku z Holandii lub innego kraju UE, szczególnie ważne jest zdobycie od pracodawcy rocznego zestawienia dochodów. Pozostałymi krokami, po zebraniu dokumentacji, zajmiemy się my. Uzyskanie pełnego zwrotu jest znacznie prostsze, gdy rozliczenie przeprowadzone jest przez kompetentnego konsultanta, który zna detale prawa  podatkowego w danym kraju. To również najlepsze rozwiązanie dla osób zabieganych, które nie chcą tracić czasu na formalności. Cały proces może zostać wykonany drogą elektroniczną. Wystarczy, że dostarczysz nam skany odpowiednich dokumentów, a my na ich podstawie przygotujemy rzetelne zeznanie. Zapraszamy do współpracy mieszkańców takich miast jak Piła, ale również osoby, na stałe mieszkające za granicą. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły współpracy i poznać cenę wybranej przez siebie usługi.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację