Godziny otwarcia: 08:00 - 16:00 | 5 dni w tygodniu

+48 22 100 67 67

Jak odzyskać podatek


Rozliczenia podatkowe w Norwegii

Nasza firma specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych dla Polaków pracujących w Norwegii. Kompleksowo zajmujemy się prowadzonymi sprawami obejmującymi m.in. odzyskanie (zwrot) należności zapłaconych na rzecz tamtejszego fiskusa, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się martwić sprawami związanymi z podatkami. Dzięki naszej firmie skorzystasz z wszelkich możliwych odliczeń podatkowych w Norwegii. Doskonale znamy prawo podatkowe i potrafimy zaproponować naszym Klientom najkorzystniejsze rozwiązania, które w efekcie dadzą wysoki zwrot nadpłaconego podatku z Norwegii. Jeśli chcesz rozliczyć podatek z Norwegii, to wcale nie musisz wychodzić z domu. Zgromadź poniższe dokumenty i wyślij do nas emailem. Resztą zajmiemy się my.

 

 

 

Rodzaje rozliczeń podatkowych wykonywanych przez Megatax.pl

 

 

a1
2klasa
pendler
10procent

 

 

zadarmo

 

Terminy rozliczenia podatkowego

 

Zastanawiasz się, jak powinno wyglądać odzyskanie zapłaconego podatku z Norwegii? Kiedy złożyć wniosek o zwrot? Jakie informacje powinny się w nim znajdować? W jaki sposób go wypełnić? Poniżej odpowiadamy na te i inne pytania związane z tematem należności uiszczonych na rzecz fiskusa w skandynawskim kraju.

Urząd skarbowy w Norwegii na przełomie marca i kwietnia rozpoczyna wysyłanie wstępnie wypełnionych zeznań podatkowych. Czas na weryfikację i wprowadzenie zmian masz do końca kwietnia. Jeśli nie złożysz zeznania, urząd podatkowy rozliczy się automatycznie, bez uwzględnienia ulg, najczęściej na Twoją niekorzyść. Dlatego lepiej wiedzieć, kiedy i jak odzyskać podatek z Norwegii, w czym kompleksowo zajmuje się nasze biuro, we współpracy, z którym szybko i łatwo otrzymasz zwrot środków.

Jeśli wiesz, że nie zdążysz złożyć zeznania w terminie (np. nie posiadasz załączników, które musisz wybrać z polskiego urzędu), wówczas możesz złożyć wniosek o przedłużenie terminu składania zeznania do końca maja. Warunkiem jest tylko fakt, że zeznanie po terminie musi wpłynąć drogą elektroniczną, czyli przez altinn.no – w takiej sytuacji w grę wchodzi jedynie zwrot podatku z Norwegii poprzez tradycyjne rozliczenie papierowe.

Kiedy decyzja podatkowa

 

Po otrzymaniu zeznania podatkowego urząd sporządza decyzję podatkową i wysyła ją do podatnika na adres zarejestrowany w bazie danych. Decyzji należy się spodziewać w miesiącach: czerwiec, lipiec, wrzesień i październik. Ostatecznym terminem na wydanie decyzji podatkowej jest 19 października kolejnego roku podatkowego. Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo odwołania od decyzji podatkowej, jeśli okaże się, że jest sporządzona na Twoją niekorzyść. Niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujesz, nasze biuro zapewnia kompleksowe wsparcie w odzyskaniu podatku z Norwegii.

 

Ile podatku mogę dostać?

 

Zwrot podatku zależy od Twojej sytuacji, potrąconej zaliczki na poczet podatku jak również osiągniętych dochodów w roku podatkowym. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki zwrot Ci przysługuje, to przed podpisaniem umowy zawsze możesz otrzymać od nas bezpłatną kalkulację. Taka kalkulacja da Ci pewność, że jeśli rozliczysz się z naszą firmą, to możesz liczyć na dobry wynik podatkowy. W Twoim imieniu zajmiemy się wszystkim, co niezbędne, żeby odzyskać podatek z Norwegii w maksymalnym wymiarze.

 

decyzja

 

W rozliczeniach podatkowych stosujemy wszelkie możliwe i dopuszczone przepisami ulgi podatkowe. Powyższa decyzja podatkowa jest przykładem naszej rzetelności. Klient, który osiągnął dochód 279 000 NOK, otrzymał z powrotem aż 61 000 NOK podatku na swoje konto. To wszystko dzięki specjalnym odliczeniom podatkowym. W ramach współpracy z naszym biurem odzyskanie środków staje się pewne.

megataxlp

Jak odzyskać podatek z Norwegii?

Podstawą jest przede wszystkim poznanie prawa podatkowego, które obowiązuje w Norwegii – oczywiście w zakresie, w jakim powinien znać je każdy podatnik. Musisz mieć też komplet niezbędnych dokumentów umożliwiających uzyskanie zwrotu, a także wypełnione podania wraz z potencjalnymi załącznikami. Jak być może już podejrzewasz – wszystko to będzie wymagało znajomości języka. Nadpłacony podatek więc najłatwiej odzyskać stawiając na doświadczonych ekspertów, którzy znają i śledzą na bieżąco regulacje dotyczące tej materii.

Wybierając zaś naszą ofertę, masz pewność, że sprawą zajmą się najlepsi fachowcy. Rozliczanie i zwrot podatku z Norwegii powierzyło nam już wielu dotychczasowych klientów. Teraz i Ty możesz dołączyć do tego grona. Gwarantujemy dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności, a także terminowe działanie. Dzięki czemu nie będziesz musiał o nic się martwić – dostarczysz nam tylko potrzebne dokumenty, a my załatwimy całą resztę. Ponadto służymy profesjonalną poradą, dzięki czemu będziesz zawsze poinformowany o tym, jak wygląda sytuacja. My wiemy, kiedy i jak odzyskać Twój podatek z zagranicy – możesz to sprawdzić, korzystając z darmowej konsultacji.

Znajdź się w gronie zadowolonych klientów

Zobacz ile odzyskali inni

Kontakt z nami

Wsparcie podatkowe 08:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 22 100 67 67 email info@megatax.pl

Dane firmy

Megatax.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8/99
03-984 Warszawa

NIP: 1132883020
REGON: 360315012
KRS: 0000534727

Kalkulator
podatkowy
Zamów
bezpłatną konsultację